اجرای ایزوگام در کرج

ایزوگام استاندارد چیست؟

اجرای ایزوگام در کرج در دو نوع روکش دار با روکش آلومینیومی و نوع بدون روکش انجام می‌شود. روکش آلومینیومی تعبیه شده روی یک طرف ایزوگام‌ها می‌تواند بام سازه‌های در معرض تابش مستقیم آفتاب را در برابر گرما، نور و حرارت ناشی از تابش آفتاب عایق کند. به این محصول ایزوگام فویل دار نیز گفته می‌شود. از این نوع ایزوگام تنها در اجرای ایزوگام در کرج در قسمت بام سازه‌ها استفاده می‌شود. از نوع بدون روکش برای عایق سازی کف و دیواره‌های سرویس‌های بهداشتی و حمام و غیره به منظور جلوگیری از نفوذ و نشتی آب به طبقات زیرین استفاده می‌شود.

اجرای ایزوگام در کرج با استفاده از باکیفیت‌ترین ایزوگام‌های ساخته شده بر اساس استانداردهای موجود انجام می‌شود. ایزوگام‌هایی که دارای نشان استاندارد هستند دارای علامت استاندارد روی برچسب عایق هستند. این نشانه هر دو متر یک بار روی آن چاپ شده است و نشانی از رعایت استانداردهای بین المللی در ساخت ایزوگام از جمله نوع عایق رطوبتی، تاریخ تولید، وزن و ضخامت است.

 

روش شناسایی ایزوگام استاندارد

در صورت استفاده از ایزوگام غیر استاندارد و تقلبی طول عمر این عایق کاهش می‌یابد و پس از مدت کوتاهی عایق دچار ترک خوردگی و پوسیدگی می‌شود. به دنبال تخریب عایق و نفوذ آب به سازه، خساراتی به بنا وارد خواهد شد که هزینه‌های نگهداری از ساختمان را افزایش می‌دهد و در نهایت مجبور به تعویض ایزوگام خواهید شد؛ بنابراین بهترین روش استفاده از باکیفیت‌ترین ایزوگام در نارمک است. اگر از ایزوگام استاندارد استفاده شود عمر آن به بالای ده سال می‌رسد. به منظور نگهداری صحیح از ایزوگام در کرج تنها نیاز است سالیانه عایق را چک کرده و در صورت نیاز تعمیر شود تا عمرشان طولانی‌تر گردد.

برای شناخت ایزوگام‌های استاندارد بهتر است به نکات زیر توجه کنید:

  1. وجود برچسب عایق استاندارد روی ایزوگام که شامل اطلاعاتی نظیر مشخصات تولیدکننده، تاریخ تولید، نوع عایق و علامت استاندارد می‌باشد.
  2. بررسی و اندازه گیری ضخامت ایزوگام در کرج و مقایسه با مشخصات نوشته شده در استاندارد
  3. بوی نامطبوع و وجود دانه‌های سیاه رنگ در ایزوگام‌های تقلبی و غیر استاندارد به دلیل استفاده از پودرهای معدنی یا مواد غیر پلیمری در ساخت آن‌ها به جای استفاده از پلیمر و قیر مرغوب

 

اجرای ایزوگام در کرج - ایزوگام - عایق نوین

 

طریقه نصب و اجرای ایزوگام در کرج

برای اجرای بهترین ایزوگام در کرج جهت عایق کاری کامل سازه‌های مختلف علاوه بر استاندارد و مرغوب بودن ایزوگام مورد استفاده، روش نصب هم تأثیر به سزایی دارد. به کار گیری بهترین و مجرب‌ترین متخصصان در نصب و اجرای ایزوگام در کرج می‌تواند منجر به ارائه بهترین عایق در برابر آب و رطوبت و افزایش طول عمر بنا شود. بهترین روش برای داشتن یک عایق کاری با کیفیت مراجعه به بهترین و باتجربه‌ترین گروه عایق کار است. در ادامه به معرفی گروه عایق نوین می‌پردازیم.

 

معرفی گروه تولیدی عایق نوین بهترین تولید کننده‌ی ایزوگام در کرج

به منظور تهیه بهترین ایزوگام ساخته شده بر اساس استانداردهای موجود باید از معتبرترین مراکز تولید و پخش انواع عایق رطوبتی اقدام به خرید محصولات مورد نظر خود نمایید. گروه تولیدی عایق نوین از جمله مراجع معتبر در تولید انواع عایق‌های رطوبتی و توزیع، فروش و اجرای بهترین و باکیفیت‌ترین ایزوگام در کرج، است. این گروه تولیدی همه ایزوگام‌های خود را مطابق استانداردهای بین المللی تولید و به بازار عرضه می‌کند.

این مجموعه با رعایت اصول کنترل کیفی و استانداردهای بین المللی و به کارگیری بهترین و باتجربه‌ترین کارشناسان، ارائه ضمانت نامه ۷ ساله از شرکت بیمه ایران و ارائه مشاوره فنی توسط کارشناسان خبره ایزوگام شرق توانسته است به عنوان یکی از بهترین متخصصان تولید کننده و مجری ایزوگام در کرج رضایت مشتریان بسیاری را جلب کند. به منظور تهیه بهترین ایزوگام و اجرای ایزوگام در کرج با بالاترین کیفیت می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

 

 

سایر مقالات:   قیمت ایزوگام    قیمت ایزوگام شرق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.