فروش و نصب ایزوگام در کرج

فروش و نصب ایزوگام در کرج یکی از مهمترین مراحل پروژه های ساختمانی به شمار می رود. شرکت عایق نوین به عنوان نمایندگی فعال در زمینه فروش و نصب ایزوگام در کرج آماده ارائه خدمات رسانی به کارفرمایان و خریداران ساکن کرج می باشد. شما کاربران گرامی می توانید برای دریافت لیست قیمت ایزوگام دلیجان با شماره های مندرج در سایت عایق نوین تماس بگیرید.

 

عایق نوین نماینده ایزوگام دلیجان در کرج

یکی از اصلی ترین دلایل تمایز شرکت عایق نوین با دیگر شرکت ها، تامین و نصب ایزوگام با قیمت مناسب می باشد. ایزوگام های متعددی مانند ایزوگام دولایه، ایزوگام های فویل دار و ایزوگام های معمولی تولید شده توسط شرکت دلیجان با نمایندگی شرکت عایق نوین در کرج و دیگر شهر ها تهیه ، توزیع و نصب می گردد . لازم به ذکر است که شما مشتریان گرامی می توانید علاوه بر خریداری ایزوگام ، نصب این عایق پوششی را به کارشناسان و نصابان شرکت عایق نوین واگذار نمائید. ما در تمامی مراحل پروژه از تامین تا اجرا در کنار شما خواهیم بود.

 

 قیمت فروش و نصب ایزوگام در کرج چگونه تعیین می شود؟

همانطور که در مقاله نصب ایزوگام در تهران توضیح دادیم، قیمت ایزوگام توسط شرکت تولید کننده و بر اساس کیفیت ارائه شده تعیین می گردد. بدیهی است که با افزایش کیفیت ایزوگام قیمت آن نیز افزایش می یابد. لازم به ذکر است که شرکت عایق نوین ایزوگام دلیجان را با بهترین قیمت در اختیار شما کاربران قرار می دهد. از سوی دیگر، این شرکت با دارا بودن 5 نمایندگی فعال در زمینه ایزوگام، پروژه های اجرایی شما عزیزان را  در کوتاه ترین زمان، اجرا و با کیفیت بسیار بالا در موعد مقرر به کارفرمای گرامی تحویل می دهد.

 

نصب ایزوگام در کرج-عایق نوین

 

آیا می توان از قیرگونی به جای ایزوگام در کرج استفاده نمود؟

پاسخ به این سوال بله است. در این قسمت به دلایل استفاده از قیرگونی به جای ایزوگام می پردازیم.

کارشناسان و مهندسانی فنی ساختمان همواره پیشنهاد می کنند که در فضاهای درونی بنا از قیروگونی جهت عایق سازی استفاده نمائید. البته بایستی در نظر داشته باشید که کیفیت قیروگونی بایستی از درجه بالایی برخوردار باشد.

در صورتی که از موادی با کیفیت پایین تری استفاده شود انتظار می رود که عایق ایجاد شده به زودی سست گردد و آب و نم به فضای درونی ساختمان نفوذ کند. این عامل خود می تواند باعث وقایع خطرناک گردد.

 

 در چه مکان های دیگری می توان از قیرگونی استفاده نمود؟

 در مکان هایی که تماس مستقیم با آب دارند مانند سرویس های بهداشتی، باغچه ها، استخر ها، حمام و آب نماها قیرگونی به شرط استفاده از کیفیت خوب، بهترین گزینه خواهد بود.

 

چه شرکت هایی در کرج مجری اجرای عایق کاری قیرگونی هستند؟

عمدتا شرکت هایی که به عنوان نمایندگی ایزوگام فعال می باشند، می توانند قیرگونی را نیز تامین نمایند. از این رو شرکت عایق نوین به عنوان نمایندگی فعال ایزوگام در شهر کرج تامین کننده و اجرا کننده پروژه های قیرگونی شما می باشد.  

 

چه فصلی را برای نصب ایزوگام مناسب است؟

این سوالی است که بسیاری از مجریان پروژه های ساختمانی در زمان تصمیم گیری قبل از خرید ایزوگام از خود می پرسند. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که به طور کلی ایزوگام را در فصول گرم بایستی نصب و اجرا نمود. قیر به علت چگالی پایین در فصول سرد سریع منجمد می شود. به این دلیل اگر ایزوگام در فصول سرد نصب شود، از کیفیت خوبی برخوردار نخواهد بود.

شهر کرج به عنوان شهر کوهستانی و با آب هوایی سرد در نظر گرفته می شود. از سوی دیگر بارش ها در شهر کرج از تهران بیشتر است. از این رو کارشناسان عایق سازی تنها فصل مناسب برای اجرای ایزوگام در این شهر را فصل تابستان می دانند.

 

نصب ایزوگام در کرج-عایق نوین

 

چرا نصب ایزوگام در کرج در فصل تابستان کیفیت بالاتری دارد؟

زیرا در این فصل میزان بارش ، سرما و رطوبت به پایین ترین مقدار کاهش یافته و میزان چسبدنگی ایزوگام در سطوح افزایش می یابد. در بسیاری از مواردی که ایزوگام در فصول های سرد نصب و اجرا می شود، ایزوگام پس از مدتی جدا می شود و مجددا باید پروژه را اجرا نمود.

 

 در هنگام نصب ایزوگام بایستی به نکات زیر دقت شود:

مانند اجرای دیگر پروژه های ساختمانی که نیازمند اصول خاصی هستند ، اجرای پروژه نصب ایزوگام دارای اصول و قوانین خاصی می باشد.

شرکت عایق نوین در زمان نصب اایزوگام در کرج چه اصولی را اجرا می کنند.

شرکت عایق نوین با بهره گیری از تیم حرفه ای قبل از اجرای پروژه تمامی مراحل نصب ایزوگام در کرج را برای کارفرما مشخص می نماید و با توجه به زمانبندی ارائه شده در موعد مقرر، پروژه را به اتمام می رساند.

مرحله اول: بازدید از مکان و ارزیابی کلی

مرحله دوم: برنامه ریزی و ارائه به کارفرما

مرحله سوم: پاکسازی سطح از هرگونه مواد اضافی مانند گرد و خاک و ..

مرحله چهارم: خارج نمودن اشیا خارجی مانند  کولر و … به منظور نصب کامل ایزوگام به سطح

مرحله پنجم: اجرای نصب ایزوگام

مرحله آخر: بازبینی کیفیت نصب ایزوگام و اجرای مجدد در صورت نیاز

پایان

 لازم به ذکر است که اگر در هر یک از مراحل توسط پیمانکار کوتاهی صورت گیرد، پس از مدتی و با اولین بارش، رطوبت آب به سطوح زیرین نفوذ می کند و بایستی پروژه مجددا اجرا شود.

کارشناسان عایق نوین نصب ایزوگام در کرج را با بالاترین کیفیت برای کارفرمایان اجرا می نمایند.

مراحل ذکر شده در قسمت قبل تماما توسط نیروها و تکنسین های فنی شرکت عایق نوین اجرا می شود. علاوه بر کیفیت در اجرا می توان اظهار نمود که شرکت عایق نوین به عنوان نمایندگی فروش و نصب ایزوگام در کرج تمامی خدمات ارائه شده را با ضمانت نامه کتبی و بیمه نامه به مشتریان ارائه می دهد.

 

چه نوع ایزوگامی برای نصب در کرج مناسب است؟

معمولا در شهر کرج به دلیل بارش و برودت هوا، اجرای پروژه نیز ممکن است با توجه به موقعیت آب و هوایی و شرایط دو بار تکرار شود. البته تکرار پروژه نیز به نوع ایزوگام مورد استفاده بستگی دارد. برای مثال اگر از ایزوگام دو لایه استفاده شود، نیازی به اجرای مجدد پروژه نخواهد بود.

 

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *