نصب ایزوگام در کرج

امروزه کاربرد ایزوگام برای آب بندی سطوح رواج گسترده ای یافته است. نصب ایزوگام در کرج با استفاده از گرما و حرارت دادن می چسبد و باعث جلوگیری از نفوذ رطوبت و آب به داخل ساختمان می شود. معمولاً عمر ایزوگام ۱۰ تا  15 سال می باشد. روش های مختلفی برای حفاظت از ایزوگام وجود دارد و در صورت آسیب دیدگی باید آن را ترمیم کرد. برای ترمیم نصب ایزوگام در کرج اصول و روش هایی وجود دارد که در این مقاله قصد داریم به آن بپردازیم. مجموعه عایق نوین در خدمات نصب ایزوگام در کرج از کارشناسان خبره در نصب و تشخیص موارد ترمیمی بهره می گیرد.

 

روش های ترمیم ایزوگام

برای ترمیم ایزوگام ابتدا کارشناسان مربوطه باید از مکان بازدید کنند. سپس طبق تشخیص آن ها اگر محل آسیب دیده با ترمیم درست شود، مراحل ترمیم آغاز می شود.

 

نصب ایزوگام در کرج-عایق نوین

 

چگونه نیاز به ترمیم ایزوگام را تشخیص دهیم؟

هنگامی که ایزوگام سقف دچار آسیب دیدگی می شود، در مواقع بارندگی نشتی آب صورت می گیرد. جلوگیری از نشتی آب اهمیت بسیاری دارد، چرا که ممکن است رطوبت به دیواره های داخلی ساختمان نفوذ کند و در این بخش ها نیز باعث خرابی شود. در روش تشخیص نفوذ آب و خراب بودن ایزوگام از آب استفاده می شود.

بنابراین بهترین زمان برای بررسی خرابی ایزوگام زمان بارندگی می باشد. با ریختن آب روی سطح ایزوگام، قسمت هایی که دارای درز بوده و نشتی در آن صورت گرفته و نیاز به ترمیم دارد مشخص می شوند. وقتی که آب بر روی ایزوگام ریخته می شود، در بخش هایی که آب به داخل آن ها نفوذ می کند، حوضچه هایی تشکیل می شود.

اگر درزها و شکاف ها عمیق باشد، آب به داخل ساختمان نفوذ می کند. خرابی های ناشی از نفوذ آب خسارت های جدی به ساختمان وارد می کند. برای حل این مشکل باید به کسانی که در زمینه نصب و تعمیر ایزوگام تخصص دارند، مراجعه کرد.

برای رفع شکاف و درزهای روی عایق از چسب های مخصوص استفاده می کنند. نصاب های حرفه ای ایزوگام با استفاده از چسب ماستیک، درزها و شکاف های موجود در ایزوگام را پر می کنند و از ورود رطوبت و آب به داخل آن پیشگیری به عمل می آورند.

برای نصب ایزوگام در کرج باید عایق نصب شده از روی سطح جدا شود تا ایزوگام جدید را بتوان به راحتی روی بام چسباند. برای این منظور باید ایزوگام را با دستگاه شعله پخش داغ کرده و به آن حرارت داده شود. سپس قسمت فرسوده و آسیب دیده را با برش آسفالت از روی سطح جدا کرده و عایق جدید جایگزین شود.

برای تعمیر ایزوگام از قیر هم می توان استفاده کرد. برای انجام این کار باید از اشخاصی که در کار قیرگونی تخصص دارند، کمک گرفت.

 

نمایندگی نصب ایزوگام در کرج

اجرا و نصب ایزوگام در کرج مخصوصاً در پشت بام ها کار آسانی به نظر می رسد که در واقع  نسبت به سایر عایق کاری ها هم همین طور است. اما با این وجود لازم است یک اکیپ حرفه ای و متخصص کار نصب را به عهده بگیرند. چرا که وجود کوچک ترین اشتباه در اجرای کار باعث می شود آب و رطوبت به داخل ساختمان نفوذ کند و خسارت زیادی به آن بزند. در نظر داشته باشید که همیشه انتخاب ارزان ترین قیمت بهترین روش نیست. استفاده از نصاب های غیر حرفه ای با قیمت ارزان نه تنها سودی در بر نداشته بلکه بعد از گذشت چند مدت ضرر و زیان چند برابری در پی خواهد داشت. عایق نوین با نصب ایزوگام در کرج از برندهای معتبر ایزوگام و نصاب های حرفه ای برای انجام خدمتی صادقانه بهره می گیرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.