قیمت ایزوگام در کرج

شرکت عایق نوین نمایندگی ایزوگام در همه مناطق کرج با داشتن نصاب هایی مجرب و با تجربه ، همراه با نازل ترین قیمت ، هزینه نصب و اجرا می باشد به طوری که همه هزینه ها به صورت مصوب می باشند . به طور کلی در رابطه با قیمت ایزوگام در کرج باید گفت که ، قیمت همواره یک پارامتر رقابتی هم در زمینه کار و هم در زمینه ساخت و تولید برند های نوین و متنوع بوده است . ولی باید توجه داشته باشید که در اجرای پروژه های خود تنها به مخارج نباید بسنده نمایید و همیشه در این تفکر نباشید که با هزینه هایی پایین تر پروژه خود را به پایان برسانید . به خصوص درباره ی مواردی همچون ایزوگام که در صورت خرابی ، صدمات زیاد و جبران نشدنی به پروژه کاری شما وارد می نماید ، بنابراین باید چندین برابر با دقت بیشتری عمل نمایید . شایان به ذکر است که امروزه بهای همه ی اجناس به سرعت در حال تغییر می باشد و توصیه ما در وهله اول تماس با یک شرکت معتبر است تا از دستمزد ایزوگام در کرج اطلاع کسب نمایید .

البته نا گفته نماند که با توجه به نوسانات روزانه ، ارزش تمامی اجناس متغییر بوده که یقینا ایزوگام نیز در این امر شریک می باشد و نوسانات قیمت را شاهد بوده است . هزینه ایزوگام با توجه به برند هایی که بیشتر مورد سوال خریداران عزیز هستند متفاوت می باشند برند هایی همچون ایزوگام شرق ، ایزوگام دلیجان ، ایزوگام صدف گستر و غیره . نرخ گذاری برای رول های ایزوگام در شهر کرج به نوع جنس ، مواد اولیه و ضخامت آن ها بستگی دارد ، جهت این که قیمت تمام شده ایزوگام به خریدار مشخص شود باید ابتدا کیفیت جنس را مورد بررسی قرار داد و در نهایت به قیمت گذاری آن پرداخت . به طور کلی نرخ ایزوگام در کرج برای همشهریان عزیز عامل مهمی بوده و نقش تعیین کننده‌ ای در انتخاب برند ایزوگام و شرکت نصب کننده ایزوگام در کرج را دارد . در نهایت باید بگوییم که اگر به نصاب ایزوگام در کرج نیاز دارید با شرکت ما تماس بگیرید .

ایزوگام در کرج

 نصب ایزوگام در کرج

هنگام نصب ایزوگام در کرج درزگیری ترک‌هایی که بیش‌تر از یک سانت قطر دارد با سیمان یا خمیر پرایمر انجام می‌شود که سطح زیرکار باید سیمان یا موزاییک و یا آسفالت باشد.

 • تمام سطح باید به سمت آبروها شیب بندی شوند.
 • برای نثب ایزوگام در کرج زمین باید کاملا خشک بوده و رطوبتی نداشته باشد
 • بریدن فیلم‌های ایزوگام با تیغ موکت بری تا رول‌های ایزوگام باز شود
 • برش دادن ایزوگام برای مکان‌های زاویه دار مانند کنج دیوار به مقدار لازم
 • حرارت مشعل باعث سوختگن پلی استر و تیشو داخله لایه ایزوگام می‌شود
 • استفاده از کادر مجرب

جهت کار در پشت بام برای نصب ایزوگام در کرج، باید زمین کاملا خشک باشد و شیب‌بندی‌های مورد نیاز انجام شود، توجه داشته باشید که قیرگونی باید در وقتی انجام شود که هیچگونه بارندگی‌ای وجود نداشته باشد تا نصب ایزوگام در کرج، به درستی انجام شود. در قیر گونی پشت بام، شیب بندی باید به یکی از روش‌های درست انجام شود و باید کاملا خشک شود. تعداد لایه‌های قیرگونی بستگی به شرایط جوی کرج و همچنین به نوع پوشش محافظ و. . . بستگی دارد. برای اجرای قیرگونی صحیح باید از افراد کاملا مجرب و با تجربه استفاده کرد.

هزینه نصب و اجرای ایزوگام در تمام مناطق کرج

قیمت ایزوگام‌ در کرج متفاوت است. امروزه کارخانه‌های زیادی به تولید ایزوگام مشغولند. در قیمت ایزوگام باید به نوع ایزوگام و قیری که در تولید ایزوگام در کرج استفاده می‌شود دقت کرد. قیمت ایزوگام با نصب، به جنس انتخابی شما عزیزان بستگی دارد. نصب ایزوگام یک قیمت عاقلانه دارد که گاها توسط افراد ناشی و به علت بیکاری قیمت‌هایی ارائه می‌شود که به ضرر کار فرما است. چرا که جنس ایزوگام اگر هم خوب باشد نصب آن نیز باید به راحتی انجام شود و دستمزد منصفانه دریافت شود. ویژگی‌های ایزوگام خوب به شرح زیر است:

 • علامت استاندارد را داشته باشد.
 • از قیر پلیمری تولید شود نوعbpp
 • ایزوگام در کرج باید ثبت شده باشد
 • شماره ثبت ایزوگام درکرج قید شده باشد
 • وزن استاندارد را داشته باشد
 • مناسب و درجه یک باشد

برای بهره گیری از بهترین و مرغوب‌ترین ایزوگام در کرج باید مواردی از جمله شرایط آب و هوایی را مد نظر داشت و طبق آن ایزوگام را انتخاب کرد بهترین ایزوگام کرج باید شرایط مانند شرایط زیر را داشته باشد :

 1. برخورداری از عمر مفید تا ۱٥ الی ٢۰ سال
 2. چسبندگی بسیار بالا به روی کلیه سطوح
 3. جلوگیری کامل از نفوذ آب و رطوبت به داخل ساختمان
 4. امکان صادرات آن به کشورهای دیگر
 5. قیمت مناسب و مقرون به صرفه نسبت به کیفیت
 6. دارای بیمه نامه و ضمانت نامه معتبر از طرف شرکت تولید کننده
 7. عدم نیاز به تعمیر و تعویض ایزوگام توسط مصرف کننده
 8. متناسب با تمامی نقاط گرمسیر، سردسیر و معتدل
 9. دارای استاندارد بین المللی و ایزو ٩۰۰۱
نصب ایزوگام در کرج

و برای نصب آن باید از یک نصاب با تجربه کمک گرفت که شرکت ایزوگام صدف گستر دلیجان در سال ۸٢ با هدف تولید و عرضه ایزوگام درجه یک در ایران و جلب رضایت مشتریان فعالیت خود را آغاز کرده و موفق به اخذ گواهینامه استاندارد کارخانه در شهرستان دلیجان گردید و شرکت ایروگام نوین، شرکت آسا، ایزوگام شرق، ایزوگام برتر از جمله شرکت‌های دیگر است ک نصب ایزوگام را بر عهده دارد. قبل از خرید دقت کنید:

1- نصب ایزوگام در فواصل مناسب انجام شود

2- بهترین ماه برای اجرای ایزوگام انتخاب شود

3- میزان رطوبت هوا برای نصب ایزوگام بررسی شود

4- امکانات لازم ساختمان و مکان مورد نظر برای ایزوگام بررسی شود

6- در نصب ایزوگام مجدد باید به استاندارد‌های لازم دقت شود

7- استاندارد مورد تایید سازمان ملی استاندارد داشته باشد

8- شرایط نصب ایزوگام بر سطوح دیوار و پشت بام‌ها رعایت شود

شرایط خرید ایزوگام در کرج 

 هنگام خرید به دو نکته توجه کنید. اولی قیمت و دومی کیفیت و به طبع هرچه کیفیت بیش‌تر باشد، قیمت بیش‌تر خواهد بود و ضمانت نامه و بیمه و سایر موارد را نیز مد نظر داشته باشید. نصب ایزوگام در کرج باید در فصل مناسب انجام گیرد و در هنگام بارندگی بهتر است نصب نکنید زیرا در هنگام رطوبت و خیسی به خوبی به سطح نمی‌چسبد و شکاف ایجاد می‌کند.

نکات قابل توجه بعد از نصب 

 1. چک کردن بخش‌های ایزوگام شده
 2. چک کردن کولرها

نحوه شناسایی ایزوگام مرغوب و ایده آل

 • پلیمر و قیر
 • مواد سیاه قیر و پلیمر
 • وارد کردن ضربه به ایزوگام
 • شکنندگی ایزوگام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.