نمایندگی ایزوگام در تهران

ساکنان محترم تهران، اگر شما قصد انجام عایق کاری ایزوگام در تهران را دارید و به دنبال یافتن یک نمایندگی ایزوگام در تهران هستید که بتوانید با اطمینان، خدمات مختلف عایق کاری را از آن‌ ها دریافت کنید؛ دیگر نیازی نیست که دغدغه و نگرانی یافتن یک نمایندگی معتبر و یا بهترین برند ایزوگام و همچنین یک نصاب ایزوگام ماهر را داشته باشید.

امروزه در بیش تر ساختمان ها چه در مرحله ی پی و فونداسیون و چه در مرحله ی ایزولاسیون دیوارها، سرویس ها و پشت بام، ایزولاسیون با عایق رطوبتی ایزوگام انجام می گیرد؛ با توجه به گسترش استفاده از این نوع عایق رطوبتی، بر آن شدیم تا با ارائه خدمات مورد نیاز همشهریان خود به نحو احسن پاسخ نیازهای آنان را بدهیم.

برای شما یک خبر ویژه داریم، شرکت عایق نوین به عنوان معتبرترین نمایندگی ایزوگام در تهران، ارائه دهنده بهترین برندهای ایزوگام و همچنین انواع خدمات ایزوگام در تهران با کیفیت عالی و قیمت مناسب می باشد. این اطمینان را به شما می دهیم که با مراجعه به همکاران متخصص ما در این شرکت، بتوانید به یک نتیجه مطلوب در مورد عایق کاری سطوح مورد نظرتان برسید و یک عایق کاری با کیفیت داشته باشید.

قیمت ایزوگام در تهران

قیمت ایزوگام در تهران به نوع و کیفیت ایزوگام بستگی دارد معمولا قیمت ایزوگام  برای متراژ‌ یک صد متر مربع حدود چهل تا چهل و پنج هزار تومان‌ است. ایزوگام‌‌های باکیفیت و‌ اصل‌ معمولا دارای مشخصات زیر‌ هستند:

 • دولایه هستند
 • دارای ضخامت حداقل سه و نیم و حداکثر چهار میلی‎متر
 • اکثرا مشکی هستند
 • انعطاف پذیرند و از قدرت چسبندگی بالایی برخوردارند
 • بدون بو هستند
 • بسیار مستحکم و با دوام بوده و لبه‌‌های سالم‌ دارند

در ایزوگام‌‌های نامرغوب و بی‌کیفیت‌ معمولا از پودر‌‌های مختلف و ضایعات پلاستیکی‌،‌‌ ضایعات پالایشگاه‌،‌ پودر تیوپ و لاستیک کهنه استفاده‌ می‌شود. ایزوگام‌‌های نامرغوب از نظر ظاهری بسیار پر زرق‌ و برق‌تر‌ و سنگین‌تر از ایزوگام‌‌های اصلی هستن و از این جهت به مصرف‌کنندگان توصیه می‌شود از ایزوگام‌‌های بی‌کیفیت و ارزان که با اسم برندهای معتبر خود را معرفی‌ می‌کنند استفاده نکنند و فریب سود جویان نصب ایزوگام  را نخورند.

متاسفانه امروزه شاهد این هستیم که افراد عادی مثل لوله‌کش‌‌ها و کاشی‌کار‌‌ها اقدام به نصب ایزوگام می‌کنند‌‌.‌ عدم مهارت در نصب ایزوگام باعث ورود هوا در بین لایه‌‌های ایزوگام و در نتیجه عدم چسبندگی موثر‌ می‌شود. همچنین باعث نفوذ رطوبت در کار خواهد شد که ممکن است بعد‌‌ها برای مصرف‌کننده مشکلاتی را‌ ایجاد کند که هزینه‌‌های بسیار بیش‌تری را در پی خواهد داشت.‌ برای نصب ایزوگام در تهران از افرادی که در این حوزه متخصص هستن کمک بگیرید تا نصب ایزوگام  با خیالی آسوده انجام گیرد‌‌.

نصب ایزوگام در تهران

نصاب ایزوگام در تهران

اگر برای داشتن یک عایق کاری با کیفیت بالا، به دنبال یافتن بهترین نصاب ایزوگام در تهران هستید، با ما همراه باشید.

پس از خرید یک ایزوگام مرغوب، نکته کلیدی دیگری که موجب می گردد، عایق کاری ایزوگام در سطح مورد نظر، کیفیت و کارایی لازم را داشته باشد، انتخاب یک نصاب ایزوگام حرفه ای برای اجرای عایق کاری با شرایط استاندارد می باشد.

افرادی که به عنوان نصاب حرفه ای فعالیت دارند، در تعهد کاری و روش های عایق کاری، دارای ویژگی هایی هستند که نشان دهنده تجربه و مهارت آنها است.برای شناسایی ایزوگام کارهای حرفه ای، باید به سابقه کاری آن ها در گذشته و همچنین به اطلاعات و تجربه ی آن ها توجه کرد.

اما خبر خوبی که ما برای همشهریان عزیزمان در تهران داریم، این است که شرکت عایق نوین با به کارگیری بهترین و مجرب ترین تیم نصاب ایزوگام در تهران، آماده ی ارائه ی با کیفیت ترین خدمات نصب ایزوگام با مناسب ترین قیمت به شما عزیزان ساکن در تهران می باشد. این شرکت از ایزوگام کارهایی استفاده می کند که سابقه ی درخشان و طولانی برای نصب ایزوگام بر روی انواع سطوح در شرایط گوناگون دارند و هر یک به نوعی به بهترین نحو امتحان خود را پس داده اند و از لحاظ کیفیت کاری کاملا قابل اعتماد هستند.

مراحل و روش اجرای ایزوگام در تهران

مراحل نصب ایزوگام باید به ترتیب انجام شود که این مراحل عبارت اند از:

 1. تمیز کردن محل عایق کاری: سطح محل مورد نظر باید کاملا خشک و تمیز باشد. می‌توانید در صورت نیاز با آب و جارو سطح را تمیز و خشک کنید.
 2. اجرای زیرسازی: سطح محل مورد نظر باید کاملا یکنواخت باشد که گاهی نیاز به استفاده از پرایمر برای این کار‌ می‌باشد.
 3. اندازه‌گیری محل: محل مورد نظر باید بسیار دقیق اندازه‌گیری شود و بعد از آن باید نشانه‌گذاری شود که این نشانه‌گذاری باید بر اساس عرض عایق صورت گیرد.
 4. شروع نصب: نصب ایزوگام باید طبق محلی که عایق در آن نصب شده‌‌، انتخاب شود.
 5. القای حرارت:‌ برای چسبیدن عایق به سطح به آن حرارت داده‌ می‌شود‌‌. در صورتی که حرارت زیاد باشد ممکن است بافت پلی استر شود و اگر حرارت کم باشد ممکن است عایق به خوبی در محل چسبیده نشود‌‌.
 6. بندکشی : بند کشی لبه‌‌های عایق‌‌،‌ اخرین مرحله از روش اجرای ایزوگام‌ می‌باشد که از اهمیت بالایی برخوردار است. لبه‌‌های عایق باید با حرارتی مناسب به هم چسبیده شوند.
قیمت ایزوگام در تهران

ایزوگام ارزان در تهران

گاهی اوقات افرادی که قصد عایق کاری ایزوگام در تهران را دارند، بی توجه به کیفیت ایزوگام، به لحاظ صرفه ی اقتصادی به دنبال یافتن ایزوگام ارزان در تهران هستند. ما معتقدیم که هیچگاه نباید کیفیت را فدای قیمت کرد؛ اما به دلیل شرایط اقتصادی موجود در جامعه و به جهت رفاه حال مشتریان خود، همواره به دنبال راه هایی بوده ایم که با کمترین هزینه، بهترین کیفیت را تقدیم مشتریان عزیز کنیم. پس خاطر نشان می کنیم که همیشه قیمت بالاتر نشان کیفیت بالاتر نیست، همانطور که قیمت پایین تر هم دلیلی بر کیفیت پایین تر نیست.

پس شما عزیزان ایزوگام ارزان در تهران را فقط از شرکت عایق نوین بخواهید، چرا که این شرکت موفق شده است که با حذف واسطه ها و با در نظر گرفتن هزینه حمل رایگان برای مشتریان خود، قیمت پایین ایزوگام را در کنار کیفیت بالا برای ایزوگام های اصل، به مشتریان عرضه کند و دارای بالاترین میزان رضایت مشتریان و سابقه ای درخشان در این زمینه می باشد.

قیمت نصب ایزوگام در تمام مناطق تهران

قیمت نصب ایزوگام در تمام مناطق تهران با توجه به دو عامل تعیین می گردد، عامل اول نوع سطح مورد نظر برای عایق کاری می باشد؛ برای مثال هزینه نصب ایزوگام بر روی پشت بام یا دیوارها و یا شیروانی ها با یکدیگر متفاوت هستند و علاوه بر آن قیمت نصب ایزوگام به شرایط سطح مورد نظر نیز بستگی دارد؛ اینکه سطحی که قرار است ایزوگام بر روی آن اجرا شود نیاز به زیر سازی دارد و یا نه، و سطح در چه شرایطی می باشد. عامل دوم اجرت نصاب ایزوگام است که دستمزد ایزوگام کار در مناطق مختلف متفاوت است؛ برای مثال قیمت نصب ایزوگام در جنوب تهران با مناطق شمالی آن متفاوت است.

شرکت عایق نوین کار نصب ایزوگام در تمام مناطق تهران را توسط ماهرترین تیم ایزوگام کار تهران با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام می دهد. لازم به ذکر است که این شرکت به جهت رعایت صرفه اقتصادی برای مشتریان خود، قیمت نصب ایزوگام در تمام مناطق تهران را با در نظر گرفتن مناسب ترین دستمزد روز برای نصاب های ایزوگام، برآورد می کند.

هزینه نصب ایزوگام در مناطق مختلف تهران

ایزوگام در غرب تهران :

 قیمت نصب ایزوگام در غرب تهران با توجه به متراژ پشت بام محاسبه‌ می‌شود و قیمت نصب در تمام محلات تهران با قیمت یکسان ارائه‌ می‌شود

هزینه نصب ایزوگام در شمال تهران:

قیمت نصب ایزوگام  در تمام مناطق تهران معمولا‌ یکسان در نظر گرفته‌ می‌شود‌‌.‌ قیمت نصب ایزوگام در شمال تهران بستگی به متراژ زیر بنای ساختمان دارد‌‌.‌ اما قیمت ایزوگام با توجه به کیفیت و نوع ایزوگام ‌ می‌تواند متفاوت باشد‌‌.

هزینه نصب ایزوگام در جنوب تهران:

حاسبه قیمت نصب ایزوگام در جنوب تهران برای ساختمان‌‌های مسکونی‌‌،‌ مجتمع‌‌های تجاری و اداری یکسان‌ می‌باشد‌.

قیمت نصب ایزوگام در شرق تهران :

قیمت نصب ایزوگام در شرق تهران با توجه به گارانتی ۱۰ ساله و پوشش پایدار‌‌،‌ مقرون به صرفه است. تمام ساکنین شرق تا غرب و شمال تا جنوب تهران‌ می‌توانند قیمت نصب ایزوگام را بر حسب نرخ رقابتی دریافت کنند‌‌.

نمایندگی ایزوگام در تهران

نمایندگی ایزوگام البرز در تهران

یکی از بهترین روش‌ها برای خرید ایزوگام اصل و مطمئن، تهیه ایزوگام از نمایندگی های معتبر و خوش سابقه می باشد. شرکت عایق نوین به عنوان نمایندگی ایزوگام البرز در تهران با سابقه ای چندین ساله و موفق، به عنوان معتبرترین نمایندگی پخش و نصب ایزوگام در تهران است که ایزوگام اصل و با کیفیت را از تولیدکننده اصلی آن دریافت می‌ کند، بنابراین با حذف واسطه ها می‌ تواند آن را با قیمت مناسب در اختیار مشتری قرار دهد.

اگر شما نیز قصد عایق کاری منازل و ساختمان های خود را دارید، می توانید ایزوگام البرز اصل و با کیفیت تولید شده در دلیجان را با قیمت مناسب از نمایندگی ایزوگام البرز در تهران خریداری کنید، چرا که خرید ایزوگام البرز از نمایندگی فروش این ایزوگام در تهران به‌ منزله خرید از تولید کننده اصلی  آن است.

شما با مراجعه به این شرکت، علاوه بر تهیه ایزوگام البرز اصل از این نمایندگی با قیمت مناسب، می توانید از خدمات نصب و اجرای ایزوگام به صورت کاملا تخصصی و استاندارد، توسط ایزوگام کارهای ماهر در این شرکت نیز بهره مند گردید؛ در این صورت قطعاً قیمت تمام شده نهایی در عایق کاری برای شما خیلی کمتر خواهد شد.

نصب ایزوگام در تهران

شما ساکنان محترم تهران که قصد عایق کاری سطوح مختلف در ساختمان های خود و نصب ایزوگام در تهران را دارید، حتما باید به این نکته ی اساسی توجه کنید که به جهت اهمیتی که نحوه ی نصب ایزوگام در کیفیت عایق کاری دارد، الزاما باید برای نصب و اجرای ایزوگام از یک ایزوگام کار ماهر استفاده گردد تا نتیجه ی مطلوب حاصل شود و نشتی های حاصل از معایب نصب، موجب تحمیل هزینه های مضاعف در ساختمان نگردد.

شرکت عایق نوین که به عنوان بهترین شرکت نصب ایزوگام در تهران شناخته شده است، ارائه دهنده و مجری برترین برندهای ایزوگام با قیمتی بسیار مناسب و با ضمانت نامه ی ۱۰ ساله در تهران می باشد. این شرکت تمامی خدمات نصب و اجرای ایزوگام در تهران بر روی سطوح مختلف از جمله پشت بام، سرویس بهداشتی، آشپزخانه و … را با بالاترین کیفیت و در اسرع وقت توسط یک تیم ایزوگام کار حرفه ای و مجرب برای شما مشتریان عزیز در تهران انجام می دهد.

برای اطلاع و یا سفارش ایزوگام در کرج تماس بگیرید.

نمایندگی ایزوگام دلیجان در تهران

شرکت عایق نوین به عنوان نمایندگی ایزوگام دلیجان در تهران، در زمینه ارائه تمامی خدمات ایزوگام دلیجان در تهران سابقه ای طولانی و درخشان دارد.یکی از بهترین و با کیفیت ترین انواع ایزوگام موجود در بازار ایزوگام کشور، ایزوگام دلیجان می‌ باشد که به دلیل تنوع زیاد محصولات ایزوگام دلیجان، از انواع ایزوگام های این شرکت می‌ توان برای عایق کاری تمام سطوح داخلی و خارجی ساختمان اعم از پشت بام، سرویس های بهداشتی، کف آشپزخانه و حمام، دیوارها، کف و دیواره های استخر، روی شیروانی ها و همچنین در پای ستون ها در فنداسیون ساختمان استفاده کرد.

همشهریان محترم ما در مناطق مختلف تهران، می توانند در صورت انتخاب ایزوگام دلیجان به عنوان عایق رطوبتی ساختمان های خود با مراجعه حضوری و یا تماس با هر یک از نمایندگی های شرکت عایق نوین به عنوان برترین نمایندگی ایزوگام دلیجان در تهران، از مشاوره های رایگان مشاورین ما بهره مند شوند. 

کارشناسان فروش ما در این نمایندگی ها برای انتخاب بهترین نوع ایزوگام دلیجان با توجه به محل استفاده و همچنین بودجه و شرایط اختصاصی مشتری، بهترین راهنمایی ها را به آن ها کرده و آماده ارائه بهترین خدمات به آن ها می باشند.علاوه بر این مشتریان عزیز می توانند برای دریافت خدمات پس از فروش ایزوگام دلیجان به هر یک از نمایندگی های ایزوگام دلیجان در تهران مراجعه کرده و یا با ما تماس بگیرند.

نمایندگی ایزوگام صدف بام دلیجان

در حال حاضر یکی از انواع بهترین نمونه ایزوگام های با کیفیت تولیدی و موجود در بازارهای خرید و فروش ایزوگام، ایزوگام تولیدی کارخانه صدف بام دلیجان می باشد.

بهره گیری از مواد اولیه مرغوب، کارشناسان و نیروی کاری مجرب و خدمات پس از فروش ویژه و نوین ارائه شده توسط این کارخانه برای این برند ایزوگام، سبب شده تا بازار خرید ایزوگام صدف بام دلیجان، مورد استقابل فعالان در پروژه های گوناگون قرار گیرد.شرکت عایق نوین که نمایندگی ایزوگام صدف بام دلیجان در تهران می باشد، ارائه دهنده انواع خدمات فروش، نصب و اجرا و همچنین ترمیم و لکه گیری ایزوگام با کیفیتی بسیار بالا و قیمت مناسب برای مشتریان عزیز می باشد

نمایندگی ایزوگام بام گستر در تهران

ایزوگام بام گستر دلیجان به علت سبکی، انعطاف پذیری بالا و مقاومت زیاد آن، به تنهایی یک عایق کامل بوده و جهت استفاده بر روی سطوح مختلف از جمله پشت بام، دیوارها، شیروانی ها، سرویس های بهداشتی، کف آشپزخانه و همچنین استخر مناسب می باشد.

ایزوگام بام گستر دلیجان با سالها تجربه ی ارائه خدمات در زمینه عایق های رطوبتی، بهترین برند ایزوگام با بهترین کیفیت و عالی ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد، علاوه بر آن رضایت بسیار بالای مصرف کنندگان و مشتریان شرکت بام گستر دلیجان پشتوانه محکمی برای این برند ایزوگام در کشور می باشد.

شرکت عایق نوین نمایندگی ایزوگام بام گستر در تهران می باشد. شما عزیزان می توانید برای تهیه ی ایزوگام بام گستر دلیجان به این نمایندگی مراجعه کرده و پس از خرید ایزوگام، علاوه بر خدمات نصب و اجرا، تمامی خدمات پس از فروش ایزوگام بام گستر را نیز از این نمایندگی دریافت نمایید.

بهترین ایزوگام در تهران

انتخاب بهترین نوع ایزوگام برای پشت بام، سقف و دیوارها از اهمیت ویژه ای برخوردار است و بدون شک مهمترین بخش عایق کاری یک ساختمان، انتخاب بهترین ایزوگام می باشد. چرا که اگر بهترین نصاب هم برای نصب ایزوگام استخدام شود و کار خود را به بهترین شکل انجام دهد، اگر از ایزوگام خوب و مرغوب استفاده نشده باشد، د  صورت وجود کوچکترین سوراخ و یا ترک ریز در سطح ایزوگام بی کیفیت، بعد از اولین بارش باران یا برف، نتایج آن به صورت نشت رطوبت، قابل مشاهده خواهد بود و با نفوذ آب در سقف و پشت بام، هزینه های اضافی علاوه بر هزینه اولیه به مشتری تحمیل خواهد شد.

همواره از سوی مشتریان خرید عایق های رطوبتی این سؤال مطرح می شود که بهترین ایزوگام موجود در بازار چیست؟ و یا برای هر یک از قسمت های پشت بام، دیوارها، استخر و قسمت های مختلف ساختمان از چه نوع ایزوگامی باید استفاده شود؟

بهترین ایزوگام باید از لحاظ جنس و مشخصات، مطابق با استانداردهایی که اداره استاندارد و بازارهای جهانی تعیین کرده اند، باشد.همکاران و متخصصان ما در شرکت عایق نوین به صورت رایگان آماده ی ارائه ی مشاوره و راهنمایی های کارشناسی برای انتخاب بهترین ایزوگام از لحاظ نوع و جنس ایزوگام متناسب با سطح مورد نظر شما می باشند.

ایزوگام استاندارد در تهران

در تهیه و تولید ایزوگام استاندارد در تهران‌‌، مقدار و نوع اولیه ایزوگام‌ بیش‌ترین تاثیر را دارد. در تولید ایزوگام استاندارد از بهترین و مرغوب‌ترین مواد اولیه استفاده می‌شود. ایزوگام استاندارد از خصوصیات چسبندگی و استحکام بالا برخوردار است. قیمت ایزوگام استاندار در تهران‌ به عوامل زیر بستگی دارد :

 • وزن ایزوگام
 • ضخامت ایزوگام
 • نوع ایزوگام

از پرفروش‌ترین ایزوگام استاندارد می‌توان به ایزوگام استاندارد دولایه با روکش فولدار اشاره کرد ایزوگام استاندارد از ضخامت 4میلی‌متر برخوردار است و وزن هر رول آن حدود ۴۰ کیلوگرم است. ایزوگام استاندارد برای هر نوع آب و هوایی مناسب‌ می‌باشد از مهم‌ترین ویژگی‌‌های ایزوگام استاندارد می‌توان به ارزان بودن آن اشاره کرد که همین ویژگی باعث پرفروش بودن آن در کشور‌‌های مختلف و شهر‌‌های مختلف کشور ایران‌ شده است.

آیا در هوای بارانی میتوان ایزوگام کرد ؟

خیر در هوای بارانی نباید ایزوگام کرد

در تهیه و تولید ایزوگام استاندارد به چه نکته ای باید توجه کرد ؟

در تهیه و تولید ایزوگام استاندارد در تهران‌‌، مقدار و نوع اولیه ایزوگام‌ بیش‌ترین تاثیر را دارد.

16 پاسخ

  1. سلام وقت بخیر
   ایزوگام دلیجان هم کیفیت خوب، بد داره و هم ایزوگام شرق. مشتریان عزیز قبل از نصب هر کدوم باید از کیفیت جنس آگاهی داشته باشند، جهت مشاوره از نوع برند های ایزوگام می توانید با ما تماس بگیرید.

  1. سلام. بله اجرای ایزوگام روی سیان خیس یکی از خدمات نمایندگی ایزوگام در تهران می باشد

 1. سلام. روز بخیر
  یه قسمت از سقف آشپزخونه مون لک زرد زده چطوری میتونم باهاتون هماهنگ کنم واسه کارشناسی ببینم علتش چیه؟!

  1. سلام دوست عزیز. برای ارتباط با مشاوران نمایندگی ایزوگام در تهران باشماره 09353495288 تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.