نمایندگی ایزوگام در تهران

حدود ۴۰ سال پیش عایق‌بندی کردن ساختمان‌ها با روش قیر و آسفالت صورت می‌گرفت‌.‌ به مرور زمان با پیدایش روشی با کیفیت‌تر به نام ایزوگام به عنوان جایگزین قیرو و آسفالت جهت عایق‌بندی با دوام‌تر و مقاوم‌تر استفاده شد‌‌.‌‌ ایزوگام پوششی است مقاوم برای عایق کردن که از فرآورده‌‌های نفتی حاصل‌ می‌شود و از ورود آب به سطوح مختلفی مانند استخرها‌‌، کف و پشت بام ساختمان‌‌ها وغیره جلوگیری‌ می‌کند.  ایزوگام   در تهران با کیفیت و استاندار معمولا ۱۵ سال عمر دارد‌‌.

قیمت ایزوگام در تهران

قیمت ایزوگام در تهران به نوع و کیفیت ایزوگام بستگی دارد معمولا قیمت ایزوگام  برای متراژ‌ یک صد متر مربع حدود چهل تا چهل و پنج هزار تومان‌ است. ایزوگام‌‌های باکیفیت و‌ اصل‌ معمولا دارای مشخصات زیر‌ هستند:

 • دولایه هستند
 • دارای ضخامت حداقل سه و نیم و حداکثر چهار میلی‎متر
 • اکثرا مشکی هستند
 • انعطاف پذیرند و از قدرت چسبندگی بالایی برخوردارند
 • بدون بو هستند
 • بسیار مستحکم و با دوام بوده و لبه‌‌های سالم‌ دارند

در ایزوگام‌‌های نامرغوب و بی‌کیفیت‌ معمولا از پودر‌‌های مختلف و ضایعات پلاستیکی‌،‌‌ ضایعات پالایشگاه‌،‌ پودر تیوپ و لاستیک کهنه استفاده‌ می‌شود. ایزوگام‌‌های نامرغوب از نظر ظاهری بسیار پر زرق‌ و برق‌تر‌ و سنگین‌تر از ایزوگام‌‌های اصلی هستن و از این جهت به مصرف‌کنندگان توصیه می‌شود از ایزوگام‌‌های بی‌کیفیت و ارزان که با اسم برندهای معتبر خود را معرفی‌ می‌کنند استفاده نکنند و فریب سود جویان نصب ایزوگام  را نخورند.

متاسفانه امروزه شاهد این هستیم که افراد عادی مثل لوله‌کش‌‌ها و کاشی‌کار‌‌ها اقدام به نصب ایزوگام می‌کنند‌‌.‌ عدم مهارت در نصب ایزوگام باعث ورود هوا در بین لایه‌‌های ایزوگام و در نتیجه عدم چسبندگی موثر‌ می‌شود. همچنین باعث نفوذ رطوبت در کار خواهد شد که ممکن است بعد‌‌ها برای مصرف‌کننده مشکلاتی را‌ ایجاد کند که هزینه‌‌های بسیار بیش‌تری را در پی خواهد داشت.‌ برای نصب ایزوگام در تهران از افرادی که در این حوزه متخصص هستن کمک بگیرید تا نصب ایزوگام  با خیالی آسوده انجام گیرد‌‌.

نمایندگی ایزوگام در تهران

نصب ایزوگام در تهران

در نصب ایزوگام  برای اینکه به مشکل برنخوریم باید نکاتی را که در ادامه به آن اشاره شده رعایت کنید .نصب ایزوگام  نباید در دمای کم‌تر از صفر درجه اجرا شود. به این دلیل که در دمای کم‌تر از ۵ درجه خاصیت لاستیکی ایزوگام به شدت کاهش‌ می‌یابد یا از بین می‎رود که این کاهش خاصیت لاستیکی باعث می‌شود اتصال بین سطوح با ایزوگام‌ انجام نگیرد و یا از بین برود.

‌ هم پوشانی لایه‌‌های عایق‌بندی حتما باید رعایت شود و صورت گیرد به این صورت که لبه‌‌ها روی هم بگیرند و آن‌ها را محکم کنید برای اطمینان از محکم شدن آن باید لبه و انتهای عایق را مجددا حرارت داده و با قیر روی سطح آن را بپوشانید‌‌.‌ دقت کنید بین سطح و عایق‌کاری شما نباید هوا وارد شود برای برطرف شدن هوا از درون آن می‌توانید با فشار پا یا دست هوا گیری کنید.

برای اطلاع و یا سفارش ایزوگام در کرج تماس بگیرید.

نکات مهم در نصب ایزوگام

از مواردی که در تعیین عملکرد عایق رطوبتی پیش ساخته تاثیر گذار است میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 • کیفیت مواد اولیه ایزوگام خریداری شده
 • کیفیت ساخت ایزوگام خریداری شده
 • استاندار بودن ایزوگام خریداری شده
 • شرایط اجرای عایق رطوبتی

مراحل و روش اجرای ایزوگام

مراحل نصب ایزوگام باید به ترتیب انجام شود که این مراحل عبارت اند از:

 1. تمیز کردن محل عایق کاری: سطح محل مورد نظر باید کاملا خشک و تمیز باشد. می‌توانید در صورت نیاز با آب و جارو سطح را تمیز و خشک کنید.
 2. اجرای زیرسازی: سطح محل مورد نظر باید کاملا یکنواخت باشد که گاهی نیاز به استفاده از پرایمر برای این کار‌ می‌باشد.
 3. اندازه‌گیری محل: محل مورد نظر باید بسیار دقیق اندازه‌گیری شود و بعد از آن باید نشانه‌گذاری شود که این نشانه‌گذاری باید بر اساس عرض عایق صورت گیرد.
 4. شروع نصب: نصب ایزوگام باید طبق محلی که عایق در آن نصب شده‌‌، انتخاب شود.
 5. القای حرارت:‌ برای چسبیدن عایق به سطح به آن حرارت داده‌ می‌شود‌‌. در صورتی که حرارت زیاد باشد ممکن است بافت پلی استر شود و اگر حرارت کم باشد ممکن است عایق به خوبی در محل چسبیده نشود‌‌.
 6. بندکشی : بند کشی لبه‌‌های عایق‌‌،‌ اخرین مرحله از روش اجرای ایزوگام‌ می‌باشد که از اهمیت بالایی برخوردار است. لبه‌‌های عایق باید با حرارتی مناسب به هم چسبیده شوند.
قیمت ایزوگام در تهران

قیمت نصب ایزوگام در تهران

هزینه نصب ایزوگام در تهران با شروع فصل زمستان به دلیل بارش باران بیش‌تر‌ می‌شود‌‌.‌ در فصل زمستان‌‌،‌ بازار قیر و ایزوگام بسیار شلوغ‌ می‌شود‌‌. برای جلوگیری از بحران عایق حرارتی و عایق رطوبتی و عایق صوتی از اکنون به فکر نصب ایزوگام باشید تا با مشکلی مواجه نشوید‌‌.

هزینه نصب ایزوگام در مناطق مختلف تهران

ایزوگام در غرب تهران :

 قیمت نصب ایزوگام در غرب تهران با توجه به متراژ پشت بام محاسبه‌ می‌شود و قیمت نصب در تمام محلات تهران با قیمت یکسان ارائه‌ می‌شود

هزینه نصب ایزوگام در شمال تهران:

قیمت نصب ایزوگام  در تمام مناطق تهران معمولا‌ یکسان در نظر گرفته‌ می‌شود‌‌.‌ قیمت نصب ایزوگام در شمال تهران بستگی به متراژ زیر بنای ساختمان دارد‌‌.‌ اما قیمت ایزوگام با توجه به کیفیت و نوع ایزوگام ‌ می‌تواند متفاوت باشد‌‌.

هزینه نصب ایزوگام در جنوب تهران:

حاسبه قیمت نصب ایزوگام در جنوب تهران برای ساختمان‌‌های مسکونی‌‌،‌ مجتمع‌‌های تجاری و اداری یکسان‌ می‌باشد‌.

قیمت نصب ایزوگام در شرق تهران :

قیمت نصب ایزوگام در شرق تهران با توجه به گارانتی ۱۰ ساله و پوشش پایدار‌‌،‌ مقرون به صرفه است. تمام ساکنین شرق تا غرب و شمال تا جنوب تهران‌ می‌توانند قیمت نصب ایزوگام را بر حسب نرخ رقابتی دریافت کنند‌‌.

بهترین ایزوگام در تهران چیست؟

بهترین ایزوگام از نظر کیفیت به عوامل زیادی بستگی دارد می‌توان با بررسی ویژگی‌‌ها و خصوصیات ایزوگام باکیفیت آن را خریداری و در بخش‌‌های مختلف استفاده کرد‌‌.‌ خصوصیات یک ایزوگام باکیفیت و مرغوب به شرح زیر است:

 • دارای قیر پلیمری باکیفیت بالا‌ می‌باشد
 • از استخکام بسیار بالایی برخوردار است
 • دارای مواد اولیه ی باکیفیت درجه یک‌ می‌باشد
 • دارای وزن و ضخامت استاندارد است

هنگام خرید بهترین ایزوگام  علاوه بر نظر کارشناسان در مورد کیفیت ایزوگام‌‌،‌‌ مشتریان نیز می‌توانند در هنگام خرید ایزوگام در تهران به نکاتی جهت خرید بهترین ایزوگام توجه کنند که این نکات عبارت اند از :

 • تاریخ تولید ایزوگام بیش از شش ماه نباید باشد
 • عایق رطوبتی رو باید متناسب با شرایط آب و هوایی خود انتخاب کنید که برای این کار می‌توانید از مشاورین راهنمایی بگیرید
 • ایزوگام حتما باید دارای ضمانت نامه ۱۰ساله و بیمه نامه معتبر پنج ساله باشد
 • عایق‌‌های تک لایه‌‌،‌ مناسب پشت بام‌‌ها نیستند
 • ایزوگام‌‌های معمولی در داخل ساختمان کاربرد دارند

ایزوگام استاندارد در تهران

در تهیه و تولید ایزوگام استاندارد در تهران‌‌، مقدار و نوع اولیه ایزوگام‌ بیش‌ترین تاثیر را دارد. در تولید ایزوگام استاندارد از بهترین و مرغوب‌ترین مواد اولیه استفاده می‌شود. ایزوگام استاندارد از خصوصیات چسبندگی و استحکام بالا برخوردار است. قیمت ایزوگام استاندار در تهران‌ به عوامل زیر بستگی دارد :

 • وزن ایزوگام
 • ضخامت ایزوگام
 • نوع ایزوگام

از پرفروش‌ترین ایزوگام استاندارد می‌توان به ایزوگام استاندارد دولایه با روکش فولدار اشاره کرد ایزوگام استاندارد از ضخامت 4میلی‌متر برخوردار است و وزن هر رول آن حدود ۴۰ کیلوگرم است. ایزوگام استاندارد برای هر نوع آب و هوایی مناسب‌ می‌باشد از مهم‌ترین ویژگی‌‌های ایزوگام استاندارد می‌توان به ارزان بودن آن اشاره کرد که همین ویژگی باعث پرفروش بودن آن در کشور‌‌های مختلف و شهر‌‌های مختلف کشور ایران‌ شده است.

آیا در هوای بارانی میتوان ایزوگام کرد ؟

خیر در هوای بارانی نباید ایزوگام کرد

در تهیه و تولید ایزوگام استاندارد به چه نکته ای باید توجه کرد ؟

در تهیه و تولید ایزوگام استاندارد در تهران‌‌، مقدار و نوع اولیه ایزوگام‌ بیش‌ترین تاثیر را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.