اجرای آسفالت برای پارکینگ

همشهریان ساکن در تهران و کرج لازم است بدانید که یکی از جمله خدمات ارائه کننده توسط شرکت ما آسفالت پارکینگ در تمام مناطق می باشد. برای راه سازی عملیات آسفالت در پارکینگ، همانند آسفالت کاری دیگر سطوح نظیر جاده انجام پذیر می باشد. فقط تنها فرق آن در این است که با توجه به بسته بودن فضای پارکینگ، باید قواعد خاصی را برای اجرای این پروژه در نظر گرفت و همچنین یک سری نکات ایمنی و دستورالعمل های اجرایی که ضروری هستند را رعایت کرد. کمپانی بزرگ عایق نوین تمامی مراحل اجرای آسفالت پارکینگ را به کمک تجربه ی نیرو های آسفالت کار خود در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می رسانند، چرا که با توجه به تخصص هایی که در این زمینه دارند، مهارت لازم برای این کار را در بر دارند.

این مرکز همواره در تلاش است تا ضمن استفاده از با کیفیت ترین متریال درجه یک و بروز ترین ابزار آلات و تجهیزات آسفالت کاری، نهایت توجه و دقت را برای این منظور در نظر می گیرند. شما می توانید جهت آشنایی بیشتر با این روش عایق کاری برای پارکینگ و دستورالعمل ها لازم برای اجرای آن در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

اجرای آسفالتکاری پارکینگ

برای اجرای آسفالتکاری پارکینگ با استفاده از بهترين مواد اولیه در مناسب ترین زمان ممکن شما کاربران گرامی می توانید، از مجموعه ی ما کمک بگیرید. این نمایندگی رسمی و معتبر دارای مجوز رسمی پیمانکاری آسفالت در تمام مناطق تهران و کرج می باشد، که تمامی خدمات آسفالت کاری از قبیل: آسفالت برای پارکینگ، فروش و اجرای انواع آسفالت سرد، آسفالت گرم، تراشه آسفالت، خدمات قیرگونی و حتی انواع ايزوگام ساده و … را برای مشتریان خود انجام می دهد. پیاده سازی آسفالت توسط این شرکت هم برای پارکینگ های خانگی و هم پارکینگ های طبقاتی امکان پذیر می باشد.

از آنجایی که میزان آسفالت لازم برای پارکینگ یک منزل قابل قیاس با حجم آسفالت برای پارکینگ های یک مجتمع طبقاتی نبوده در نتیجه میزان آسفالت مورد نیاز، حمل و نقل و انجام هر یک از آن ها نیز با هم متفاوت می باشد. هر چند شرکت ایزوگام ممتاز با توجه به مواد کاربردی و پروژه های کاری که دارد، مشکلی در تولید، حمل و نقل و اجرایی با تناژ های بالا را نداشته و شما می توانید هر نوع پروژه آسفالت پارکینگ خود را در هر حجم کاری که دارید به مجموعه پرطرفدار ما سپرده، تا این عملیات را با اطمینان کامل برای شما به انجام برساند. ما در نمایندگی خود علاوه بر ارائه خدمات آسفالت کاری پارکینگ در تهران، کرج و کلیه مناطق زیر مجموعه آن، انواع متد های آسفالت کاری و همچنین مواد اولیه ی مورد نیاز را نیز با بهترین کیفیت و عملکرد برای همشهریان عزیز ارائه می دهیم.

نکات لازم برای اجرای آسفالت پارکینگ

همان طوری که در بخش های قبلی نیز به آن اشاره کردیم، انجام آسفالت کاری برای پارکینگ فرق زیادی با اجرای عملیات آسفالت با دیگر سطوح ندارد. به این صورت که مثلا به علت تفاوت اندازه و مساحت زیر آسفالت، عوامل دیگری نیز دستخوش تغییر خواهند بود. در نتیجه حجم مواد اولیه به طور یقین متفاوت می باشد و نیز نوع آن ها هم ممکن است با هم فرق داشته باشند. از طرفی نحوه ی حمل و نقل مواد لازم برای انجام این عملیات را نیز باید با توجه به جنبه ها و ابعاد مختلفی در نظر گرفت. به طوری که حتی گاهی ممکن است اجرای آسفالت پارکینگ مورد نظر نیاز به تجهیزات و وسایل خاصی داشته و یا اینکه نوع آسفالت ها با هم فرق داشته باشد، که در ادامه ی این مقاله بیشتر در این باره توضیح خواهیم داد.

آسفالت کاران متخصص ما به منظور اینکه کار خود را با کیفیت بسیار بالایی انجام داده و پس از گذشت مدت زمان کوتاهی دچار هیچ مشکلی نشده و دوباره کاری نکنند، همواره در زمان پیش از اجرای آسفالت کاری و همچنین در زمان اجرای آسفالت نیز نکاتی را رعایت می کنند، که ما در اینجا قصد داریم تا به برخی از این نکات برای آشنایی شما اشاره کنیم: تمیز کاری سطوح مورد نظر برای عملیات مربوطه، پر کردن شکاف های موجود در سطح کار، پر نمودن درز های موجود بر روی سطوح، همچنین پیش از ریختن مواد مجددا سطح کار را تمیز کرده تا سطح آن کاملا صاف، یکدست و تمیز شود، به کارگیری درزگیر و در نهایت نیز مراقبت های لازم و نگهداری از سطوح و مکان تا وقتی که به طور کامل سطح آن خشک شود.

انواع آسفالت کاربردی برای پارکینگ

به طور کلی انواع آسفالت کاربردی برای پارکینگ و یا دیگر سطوح در سه مدل آسفالت گرم، سرد و حفاظتی دسته بندی می‌ شوند. با ما همراه باشید تا در ادامه هر یک از این مدل ها را برای شما به طور دقیق شرح دهیم.

آسفالت گرم: آسفالت گرم یک نوع آسفالتی است که مواد اولیه ی تشکیل دهنده ی آن را ترکیب قیر و سنگدانه ها که به صورت گرم هستند را شامل می شوند به طوری که در زمان اجرای عملیات نیز با همان گرما بر روی سطوح مورد نظر ریخته، پخش و سپس متراکم می کنند. توجه داشته باشید که بیشترین کارایی این نوع آسفالت بیشتر به عنوان روکش جهت روسازی سطوح بوده و خود این آسفالت گرم نیز به چند دسته تقسیم می شود. یکی رویه یا توپکا که از این نوع آسفالت در بالاترین لایه و در واقع رویه ای که در تماس با بار محیط می باشد استفاده می کنند؛ که نوع ساختار و متریال مصرفی در این مدل آسفالت به نحوی است که دوام و ماندگاری لازم برای تحمل هر نوع فشاری از سطح و یا تغییرات آب و هوایی را به خوبی دارد. دیگر تقسیم بندی آسفالت گرم آستر یا بیندر است که این لایه در بین توپکا و لایه زیرین آن با نام اساس قیری، قرار گرفته می شود.

 لایه دیگر از آسفالت گرم اساس قیری است که این نوع لایه نیز در واقع اولین قشر در روسازی اجرای آسفالت پارکینگ است، که روی لایه زیرین آن با نام زیر اساس و یا اساس قرار گرفته می شود. این لایه در قیاس با قشر های آستر و توپکا، از دانه بندی های درشت تری و همچنین قیر کمتری تشکیل شده است. ماسه آسفالت یک لایه از آسفالت گرم است که حاصل از ترکیب ماسه و قیر می باشد، که در ضخامت هایی برابر با ۱۵ میلی متر بوده و اغلب برای مسطح سازی آسفالت های قدیمی به کار برده می شود. آسفالت متخلخل نیز که جزء آسفالت گرم است این مدل آسفالت از ترکیب قیر خالص و مصالح سنگی شکسته شده در کارخانه های آسفالت سازی به دست می آید. البته در حقیقت آسفالت متخلخل را نمی توان از انواع روسازی آسفالت به َمار آورد بلکه بیشتر به عنوان یک جایگزین مناسب برای قشر توپکا به حساب می آید.

آسفالت سرد: یکی دیگر از انواع آسفالت آسفالت سرد است که مخلوطی از مصالح سنگدانه‌ ای و قیر در دمای محیط می باشد، که عملیات پخش و تراکم آن را نیز در همان دما انجام می دهند. توجه داشته باشید که این نوع روش اجرا برای آسفالت پارکینگ دارای این توانایی است که در مسیر های طولانی به کار برده شده و یا آن را در انبار ها نگهداری کنند تا بعدا از آن برای انجام عملیات مورد نظر استفاده کنند.

آسفالت حفاظتی: این مدل آسفالت یعنی آسفالت حفاظتی از انواع مختلف آسفالت برای پروژه های عایق کاری پارکینگ می باشد. که از این نوع عایق بیشتر برای رویه سازی شامل قیرپاشی بر روی سطوح مختلفی از جمله خاک، شن، آسفالت، بتن و در نهایت پخش مصالح سنگدانه ای و یا استفاده از متریال از پیش ساخته شده ی آسفالت می باشد.

همان طوری که از اسم این مدل آسفالت‌ پیدا است بیشتر برای محافظت و افزایش دوام و مقاومت سطح در برابر سایش و لغزش به کار برده می شود، و همچنین به منظور بهبود وضعیت رویه آسفالت برای مدت زمان کوتاه نیز کاربرد دارد. البته سرعت و آسانی کار در اجرای این نوع آسفالت و نیز عدم نیاز به تجهیزات و ابزارآلات خاصی، سبب شده تا آسفالت محافظتی از نظر قیمت مناسب تر از آسفالت گرم باشد.

قیمت اجرای آسفالت پارکینگ در تهران و کرج

قیمت اجرای آسفالت پارکینگ در تهران و کرج، بر اساس پارامتر های متعددی تعیین می شود. مثلا فاکتور کیفیت متریال و مواد اولیه در این مسئله دارای تاثیر بسزایی می باشد، به این ترتیب که هر چه میزان کیفیت متریال شما بالاتر باشد، هزینه اجرایی آن ها هم بیشتر خواهد بود و در نتیجه به تناسب آن، آسفالت پارکینگ شما هم دارای طول عمر بیشتری می شود. البته مولفه ی مهم دیگر در تخمین این هزینه ها، متراژ فضای پارکینگ شما می باشد که نقش تعیین کننده ای در قیمت گذاری اجرای آسفالت برای پارکینگ را دارد. البته به علت این که اجرای تمامی این پروژه ها تحت نظارت مهندسین متخصص انجام گرفته در نتیجه هزینه استفاده از ماشین آلات و تجهیزات نوین نیز در این برآورد ها دخیل می باشند.

هر چند همواره یکی از اهداف بسیار مهم شرکت عایق نوین انجام یک خدمات رسانی صحیح و دقیق بوده، به طوری که هزینه های دریافتی این مجموعه کاملا مناسب و مقرون به صرفه می باشند. بعضی از نمایندگی ها در تهران و کرج وجود دارند که تخصص لازم برای عملیات آسفالت کاری را نداشته و همین مسئله باعث می شود تا هزینه هایی که صرف پروژه آسفالت پارکینگ خود کرده اید به هدر برود. چرا که با استفاده از مواد بی کیفیت، به طور حتم عمر آسفالت شما کاهش داده می شود پس در نتیجه بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی، شما را مجبور به صرف هزینه هایی سنگینی برای تعمیر آسفالت خواهد نمود.بنابراین شما باید برای انجام پروژه های آسفالت کاری پارکینگ خود به یک شرکت آسفالت کاری معتبر و مجاز که دارای تخصص و مهارت کافی در این حوزه است، نیازمند هستید.

تعمیر آسفالت پارکینگ

شاید شما هم مشاهده کرده باشید که آسفالت پاركينگ ها ممکن است به علل مختلفی دچار فرسایش شده و از بين رفته باشد و به این ترتیب جلوه ی بسیار بدی را به فضای آن داده است. البته در طول مدت زمان طولانی رفت و آمد بسیار زیاد بر روی آسفالت نیز ممکن است موجب فرسایش تدریجی آن شود، که هر چند این فرسایش نباید زودتر از موعد باشد، زیرا پیاده سازی اصولی و استاندارد آسفالت پارکینگ باید به گونه ای باشد که عمر مفید خود را زودتر از موعد مقرر از دست ندهد. حال با تنانی این تفاسیر در اين مواقع بهتر است که به فکر تعمیر آسفالت پارکینگ خود باشيد.

گاهی بعضی شرکت ها تجربه و تخصص کافی در اين حیطه را نداشته و اقدام به آسفالت کاری جديد در اين زمينه می کنند، که البته همان آسفالت مجدد نیز به علت نامرغوب بودن عمر کوتاهی را در بر خواهد داشت. اين نمایندگی های غیر حرفه ای جدا از متحمل کردن شما برای صرف هزینه های اضافی، در زمان تخريب آسفالت هم به لايه های بخش زیرسازی آن نيز صدمه می زنند. در نتیجه شما برای ترمیم و لکه گیری آسفالت پارکینگ خود لازم است، به يک مرکز معتبر همچون عایق نوین مراجعه کرده تا با بهره مندی از تجربه و مهارت لازم در اين حیطه پروژه شما را با اطمینان کامل به انجام برسانند.

جهت دریافت مشاوره رایگان برای آسفالت پارکینگ چه اقدامی لازم است؟

شما همشهریان ساکن در تمامی مناطق تهران و کرج می توانید با تماس با شرکت عایق نوین کلیه اطلاعات لازم برای آسفالت پارکینگ مانند قیمت آن را دریافت نمایید.

برای اجرای آسفالتکاری پارکینگ چه مراحلی باید انجام داد؟

برای اجرای آسفالت پارکینگ به صورت اصولی و صحیح باید تمامی مراحل آسفالت کاری اعم از زیرسازی، قیر پاشی، کوبیدن، غلتک زنی و … را یعنی تا انتهایی ترین مرحله آن به درستی انجام داد.

بهترین پیمانکار معتبر برای آسفالت کاری پارکینگ در کرج کدام است؟

نمایندگی عایق نوین با برخورداری از مجرب ترین نیرو های آسفالت کار در حیطه ی انواع خدمات آسفالت کاری در کرج، بهترین پیمانکار معتبر برای آسفالت پارکینگ در کرج می باشد.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *