نمایندگی ایزوگام در جنوب تهران

در این مقاله قصد داریم به معرفی اجمالی خدمات شرکت عایق نوین در زمینه ی ایزوگام در جنوب تهران بپردازیم.شرکت عایق نوین یکی از معروف ترین و معتبر ترین شرکت ها در زمینه ی عایق کاری در تمامی مناطق تهران و کرج می باشد که از طریق نمایندگی های فعال خود در جنوب تهران نیز در حال ارائه ی تمامی خدمات عایق کاری از جمله ایزوگام می باشد.

امروزه در مناطق جنوب تهران نیز مانند سایر مناطق، برای عایق کاری سطوح به طور عمده از ایزوگام استفاده می گردد.از جمله کاربردهای ایزوگام در جنوب تهران پوشش دهی و عایق کاری سطوح مختلفی از جمله پشت بام ها، دیوارها، پی ساختمان ها، سرویس های بهداشتی، استخرها، ایرانیت، پارکینگ های طبقاتی و لوله های آب و گاز و … می باشد.

قیمت ایزوگام در تهران

قیمت ایزوگام در جنوب تهران چگونه محاسبه می شود؟

یکی از عوامل تأثیر گذار بر قیمت ایزوگام، پوشش ایزوگام می باشد؛ به این صورت که ایزوگام دارای روکش آلومینیومی، نسبت به ایزوگام بدون فویل، قیمت بالاتری دارد. عامل تأثیر گذار دیگر، تعداد لایه های ایزوگام می باشد؛ ایزوگام های دولایه قیمت بالاتری نسبت به ایزوگام های تک لایه دارند. عامل سوم که بر قیمت ایزوگام تأثیر می گذارد، نوع مواد اولیه ی مصرفی و کیفیت تولید ایزوگام می باشد و همین امر موجب شده است که برند های مختلف ایزوگام، قیمت های متفاوتی داشته باشند.

قیمت ایزوگام علاوه بر نوع و کیفیت ایزوگام، در هر منطقه با توجه به مسافت و فاصله از کارخانه متفاوت است؛ اما برترین برند های ایزوگام در جنوب تهران در هر یک از نمایندگی های شرکت عایق نوین به قیمت درب کارخانه ارائه می گردند.

اهالی محترم مناطق جنوب تهران با تهیه ایزوگام مورد نیاز خود از هر یک از نمایندگی های شرکت عایق نوین به قیمت درب کارخانه، علاوه بر بهره مندی از خدمات پس از فروش محصولات، از با کیفیت ترین خدمات نصب نیز بهره مند می گردند.

اجرا و نصب ایزوگام در جنوب تهران

نصب و اجرای ایزوگام در سطوح مختلف از جمله پشت بام، از حساسیت بالایی برخوردار است و نیازمند تجربه و تخصص زیادی در این زمینه می باشد؛ زیرا اگر برای عایق کاری سطوح مختلف در ساختمان های خود، از مرغوب ترین و برترین برند ایزوگام موجود در بازار نیز استفاده کنید، ولی مراحل نصب و اجرای ایزوگام توسط نیروی کار ماهر و به درستی انجام نشود، بدون شک ایرادات موجود در کار نصب، با اولین بارش برف یا باران به صورت نشت رطوبت از قسمت هایی از سقف خود را نشان می‌دهد. در این شرایط است که ترمیم و لکه گیری قسمت هایی که دارای نشتی می باشند، برای کارفرما هزینه های اضافی را تحمیل خواهد کرد.

بنابراین برای اینکه پس از عایق کاری و نصب ایزوگام در ساختمان های خود دچار مشکل نشتی و همچنین هزینه های اضافی نشوید، پیشنهاد می کنیم که کار نصب و اجرای ایزوگام ساختمان های خود را به نیروی کاری ماهر و همکاران ما در شرکت عایق نوین بسپارید. همکاران ما خدمات نصب و اجرای ایزوگام در جنوب تهران را با روش های حرفه ای و استاندارد با هزینه ی مناسب انجام می‌دهند.

تعمیر ایزوگام های فرسوده  در جنوب تهران

ایزوگام هایی که برای عایق کاری سطوح و پشت بام ساختمان ها استفاده می گردند، حتی اگر از برترین برند ایزوگام باشند، به دلیل اینکه در معرض تابش مستقیم نور خورشید و گرما قرار دارند، عمر مفید مشخصی در حدود ۱۵ سال دارند و پس این مدت ممکن است کارایی لازم را نداشته باشند و از برخی قسمت ها دچار نشتی شوند. حتی ایزوگام های سالم که مدت زیادی نیز از نصب آنها نیز نگذشته است، ممکن است بر اثر برخورد اشیاء تیز به سطح آن ها و یا قرار گیری اجسام سنگین بر روی آن ها دچار خرابی و نشتی شوند.

به طور کلی خرابی ایزوگام دلایل متعددی دارد و گاهی حتی ممکن است دلیل نشتی، خرابی ایزوگام نبوده و به دلیل وجود مشکلاتی در سقف و یا سطح مورد نظر باشد. بنابراین تشخیص دلیل نشتی هم یک کار کاملا کارشناسی و تخصصی می باشد که انتخاب روش ترمیم و یا لکه گیری هم بستگی به آن دارد.

به دلیل حساسیت های بالایی که کار تعمیر ایزوگام دارد، حتما باید توسط یک تیم تخصصی و با تجربه انجام گیرد تا موجب تحمیل هزینه های اضافی نگردد. کارشناسان و متخصصان ما در شرکت عایق نوین آماده ی ارائه تمامی خدمات ایزوگام در جنوب تهران از جمله خدمات ترمیم و لکه گیری به صورت کاملا حرفه ای و با استفاده از روش های نوین می باشد.

نحوه ی تشخیص و خرید ایزوگام در جنوب تهران

برای تشخیص مرغوبیت و کیفیت ایزوگام نکاتی وجود دارد که به هنگام خرید ایزوگام باید به آن ها توجه کرد. این نکات عبارتند از:

۱) نشان استاندارد

ایزوگام های مرغوب به دلیل اینکه از مواد اولیه ی با کیفیت تولید می شوند، دارای نشان استاندارد می باشند که بر روی ایزوگام ثبت شده است و به هنگام خرید باید به آن توجه کرد.

۲) مشخصات ظاهری ایزوگام

در تولید ایزوگام های مرغوب از قیر خالص و متریال با کیفیت استفاده می شود، بنابراین ایزوگام های با کیفیت دارای وزن و ضخامت استاندارد هستند. طبق استانداردهای موجود ابعاد ایزوگام مرغوب ۱۰ متر در ۱ متر، وزن تقریبی آن ۳۷ تا ۴۲ کیلوگرم و ضخامت آن ۳ تا ۵ میلی متر می باشد.

۳) ثبت اطلاعات عایق بر روی آن

ایزوگام های مرغوب و استاندارد دارای بسته بندی های مناسبی هستند که بر روی آنها نشان استاندارد عایق و همچنین سایر مشخصات از جمله مواد تشکیل دهنده ی ایزوگام ثبت شده اند.

۴) بوی ایزوگام

در مواد اولیه ی ایزوگام های نامرغوب از پودر های معدنی به جای قیر استفاده شده است که موجب ایجاد بوی نامطبوعی در ایزوگام می گردد. این مسئله در هنگام خرید ایزوگام به راحتی قابل تشخیص است که باید به آن توجه شود.

۵) سیاه نکردن دست

در تولید عایق های نامرغوب، از مواد اولیه ای استفاده می شود که با کشیدن دست بر روی عایق، دست سیاه می شود. عایق های بی کیفیت دردهنگام خرید، با این روش قابل تشخیص می باشند.

۶) ضمانت نامه ی ایزوگام و خدمات پس از فروش

ایزوگام های مرغوب که تولید کنندگان آن ها به کیفیت بالای آن ها اطمینان دارند، دارای ضمانت نامه و خدمات پس از فروش می باشند.

۷) خرید ایزوگام از مراکز معتبر

تهیه ی ایزوگام از مراکز معتبر نیز می تواند این اطمینان را به مشتریان بدهد که ایزوگام مرغوبی را خریداری کرده اند. همانطور که گفته شد، برای حصول اطمینان از خرید ایزوگام های مرغوب، باید آن ها را از مراکز معتبر تهیه کرد. شرکت عایق نوین به عنوان یه شرکت معتبر که سابقه ی بسیار درخشانی در زمینه ی عایق کاری دارد، آماده ی ارائه ی تمامی خدمات ایزوگام در جنوب تهران می باشد.

همشهریان عزیز ما در تمامی مناطق جنوب تهران اعم از : مشیریه، خراسان، شاپور، شوش، جوادیه، یاخچی آباد، آب منگل، خزانه فلاح، کاروان ( رضویه )، منیریه، خانی آباد نو، جی، یافت آباد، آذری، امیربهادر، شهرک مسعودیه، مولوی، دروازه غار، کشتارگاه، امیریه، خزانه بخارایی، اتابک، افسریه و بازار تهران با خرید ایزوگام مورد نیاز خود از هر یک نمایندگی های شرکت عایق نوین در جنوب تهران، می توانند از خدمات پس از فروش بی نظیر ما نیز بهره مند گردند.

اجرای انواع ایزوگام در جنوب تهران

ایزوگام تک لایه

 از یک لایه تیشو پلی استر قیر اندود شده تولید شده است که بیشتر برای عایق گوشه های دیوار یا محل هایی با پستی بلندی زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. عمر و دوام ایزوگام تک لایه نسبت به دو لایه کمتر است و ضخامت آن حدود 2 تا 3 میلیمتر می باشد. از این ایزوگام در مناطقی که رطوبت کمتر است برای صرفه جویی در هزینه بهره می برند.

ایزوگام دو لایه 

این ایزوگام دارای یک لایه پلی استر، یک لایه تیشو اضافه برای مقاومت بیشتر و لایه هایی از فویل و قیر است. به دلیل همین استحکام و عمر طولانی تری دارد و بیشتر برای پشت بام و دیوارهای بیرونی که در معرض باران و برف و رطوبت هستند استفاده می شود. از اینرو قیمت آن از ایزوگام تک لایه بیشتر است. به دلیل چند لایه بودن انعطاف پذیری آن کمتر است و مناسب نصب در گوشه ها و محل هایی که دارای پستی  بلندی است نمی باشد. ضخامت ایزوگام دو لایه بین 3 تا 5 میلیمتر است.

آسفالت کاری و قیرگونی در جنوب تهران

شرکت عایق نوین علاوه بر تمامی خدمات ایزوگام در جنوب تهران، ارائه دهنده خدمات دیگر عایق کاری از جمله آسفالت کاری و قیر گونی در سراسر تهران و کرج می باشد. لازم به ذکر است که در تمامی این خدمات، مواد اولیه به قیمت درب کارخانه و کارهای خدماتی و اجرایی با پایین ترین دستمزد انجام می گیرند، تا در کنار کیفیت بالایی که برای خدمات خود ارائه می دهیم، رضایت خاطر مشتریان عزیز را نیز جلب نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *