ایزوگام در نظرآباد

خدمات نصب ایزوگام در نظرآباد

مجموعه عایق نوین در ارائه خدمات رسانی نصب ایزوگام در نظرآباد در کلیه سطوح روش های صحیح و اصولی را در پیش می گیرد تا اجرای عایق بندی به نحو مطمئن و بی نقص صورت بگیرد.  به دلیل مقاومت بالای ایزوگام در برابر نفوذ رطوبت و آب، مصرف کنندگان پس از نصب و عایق بندی، از بارش برف و باران آسوده خیال هستند. با این وجود بهتر است پس از نصب ایزوگام در ساختمان در بعضی موارد آن‌ را بررسی کنیم. برای به حداقل رساندن نفوذ نم و رطوبت در مواقع بارندگی بهتر است سراسر کفشور‌ها در سطح بام دو بار ایزوگام شود. در این صورت ممکن است ارتفاع این ناحیه از لایه های دیگر بیشتر باشد. پس به توصیه کارشناسان باید از ترازبندی و یکسان بودن ارتفاع این ناحیه با ارتفاع سطح لایه‌های ایزوگام اطمینان حاصل کرد تا هنگام بارندگی از تشکیل حوضچه و در نتیجه تجمع آب جلوگیری به عمل آید. اگر زمانی این وضع بر روی سطح ایجاد شد، هر چه سریع تر باید محل مورد نظر را با ملات قیر پوشاند تا ارتفاع سطوح  هم تراز و یکسان شود.

 

محافظت از سطح ایزوگام

برای پیشگیری از آسیب رسیدن به ایزوگام و پاره شدن آن در مواقع بارندگی به خصوص بارش تگرگ بهتر است از یک لایه‌  محافظ به عنوان روکش روی سطح استفاده کرد. مثلاً می توان پشت بام را سرامیک کرد یا سطح را به وسیله ملات ماسه و سیمان پوشش داد. از تردد و رفت و آمد بر روی سطح ایزوگام شده جداً باید خودداری کرد. چرا که این امر باعث از بین رفتن روکش آلومینیومی ایزوگام می شود. تخریب روکش آلومینیومی باعث می شود نور خورشید مستقیماً به لایه ایزوگام بتابد. این امر از کیفیت ایزوگام کاسته و حتی ممکن است منجر به سوراخ شدن آن شود. همچنین فضولات پرندگان به سبب داشتن اسید، کیفیت ایزوگام را به خطر می اندازد. برای جلوگیری از پایین آمدن کیفیت ایزوگام در اثر تجمع فضولات پرندگان و شسته شدن آن  توسط باران باید سطح ایزوگام را از این آلودگی پاک کرد.

 

ایزوگام در نظر آباد-عایق نوین

 

تقسیم‌بندی ایزوگام‌

ایزوگام‌ با توجه به ظاهر و برش روی آن‌ها به دو دسته‌ ایزوگام عادی و ایزوشینگل تقسیم می شود. ایزوگام عادی در اندازه های یک متر در ده متر می باشد. ایزوگام ایزوشینگل در برش‌های زیبا و خاص برای استفاده در عایق بندی نما یا سقف شیروانی مناسب است. از لحاظ لایه، ایزوگام به دو قسمت تک لایه و دولایه تقسیم می شود. ایزوگام تک لایه از پلی‌استر دوخته تشکیل شده و انعطاف پذیری بیشتری دارد. ایزوگام دولایه از تیشو و پلی‌استر ساخته می شود. ضخامت و استحکام این نوع نسبت به نوع تک لایه بیشتر است.

 

خدمات اجرا و نصب ایزوگام در نظرآباد

از ویژگی های یک ایزوگام خوب مقاومت آن در مقابل گرما و سرمای شدید است. در عایق بندی به شیوه صحیح و مطمئن به روش های نصب به طور دقیق و اصولی و انتخاب عایق رطوبتی مناسب باید دقت بسیار نمود. عایق نوین در ارائه خدمات در نصب ایزوگام در نظرآباد در عایق کاری و آب بندی کلیه سطوح همه اصول و استانداردهای لازم را در نظر می گیرد. این مجموعه در ایزوگام کاری همواره با تلاشی بی وقفه خدمت رسانی صادقانه را سرلوحه کار خود قرار می دهد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.