تراشه آسفالت

تراشه آسفالت که به با نام آسفالت بازیافتی نیز خوانده می شود، حاصل تراش دستگاه ویرتگن است. به این ترتیب که زمانی که آسفالت سطح خیابان ها و جاده ها، آسیب ببیند و خراب شود، و به گونه ای باشد که دیگر ترمیم کردن آن نیز پاسخ گو نباشد؛ این آسفالت با استفاده از دستگاهی به نام ویرتگن، تراش داده می شود و به جای آن، آسفالت جدید اجرا می گردد.

 تراش آسفالت به این صورت است که آسفالت مورد نظر، پس از تراش دادن به وسیله ی درام مخصوص و ناخن های دستگاه تراش، به داخل کامیون ریخته شده و پس از انتقال به محل های ویژه ای، در آنجا انباشته می شود و حتی ممکن است به صورت مستقیم به محل اجرای پروژه ارسال گردد. توجه داشته باشید که تراشه های آسفالت با استفاده از مصالح سنگی، قیر و همچنین قیر آبه ها تولید می گردد و به این منظور، کلیه ی مصالح به صورت خشک و سرد با یکدیگر مخلوط می شوند و تنها ممکن است بر حسب ضرورت، قیر را کمی داغ کنند.

مجموعه ی عایق نوین به عنوان پیمانکار رسمی اجرای انواع پروژه های آسفالت کاری در تهران و کرج، جهت اجرای برخی از پروژه های خود، با توجه به شرایط پروژه، از تراشه های آسفالت درجه یک و با کیفیت استفاده کرده و به این ترتیب هزینه ی اجرای پروژه را در حد بسیار چشمگیری کاهش می دهد.

فروش تراشه آسفالت

ساکنین محترم مناطق مختلف تهران و کرج، در صورتی که شما قصد اجرای پروژه های آسفالت کاری خود را با قیمت بسیار مناسب داشته باشید، به این منظور می توانید از تراشه های آسفالت درجه یک استفاده کنید تا علاوه بر کاهش هزینه ها، کیفیت عایق کاری شما نیز حفظ گردد. جهت تهیه ی تراشه آسفالت نیز شما می توانید با شرکت هایی که در زمینه ی پخش تراشه های آسفالت فعالیت می کنند، تماس بگیرید. در میان تمامی شرکت هایی که در حوزه ی تولید و پخش تراشه های آسفالت فعالیت دارند، شرکت عایق نوین در زمینه ی ارائه ی خدمات آسفالت کاری و تهیه و پخش تراشه های آسفالت درجه یک و با کیفیت در تهران و کرج، دارای سابقه ای طولانی و موفق می باشد.

شما می توانید اطمینان داشته باشید که در صورت تهیه ی تراشه آسفالت از این مجموعه ی معتبر و مشاهده ی کیفیت بالای آن در مقایسه با تراشه های آسفالت مراکز دیگر، به طور حتم به جمع مصرف کنندگان رضایتمند این نمایندگی خواهید پیوست. چرا که این مجموعه سال هاست که جهت جلب رضایت مشتریان خود، کیفیت بالای محصولات و خدمات را در کنار قیمت مناسب آن ها به مشتریان خود، ارائه می کند.

اجرای تراشه آسفالت

پخش و اجرای تراشه آسفالت در مکان های مختلف مراحل گوناگونی دارد و اجرای صحیح آن دارای اصول و قواعد خاصی است که حتما باید توسط مجریان مجرب، به صورت کامل رعایت گردند. به عنوان نمونه آسفالت سرد یا همان تراشه، پس از این که توسط کامیون به محل مورد نظر، حمل می شود، در همان محل تخلیه می گرد. این آسفالت پس از تخلیه در محل مورد نظر، به صورت دستی یا به وسیله ی گریدر در سطح جاده پخش می شود.

در مرحله ی پخش آسفالت حتما باید توجه کنید که داقل ضخامت پخش آسفالت سرد ۱۰ سانتی متر می باشد و در صورتی که ضخامت پخش آن کمتر از این مقدار باشد، دارای کیفیت قابل قبولی نخواهد بود و در صورتی که ضخامت پخش آن بالاتر از مقدار مذکور باشد، موجب افزایش هزینه ی آسفالت بازیافتی می گردد. تراشه پس از پخش به وسیله ی غلتک های آهنی، باید متراکم شده و سطح آن صاف و مسطح گردد.

در مرحله ی آخر نیز باید به وسیله ی پخش قیر و مواد مخصوص بر روی سطح تراشه آسفالت، تثبیت و چسبندگی آسفالت سرد نیز تأمین می گردد. این مواد پس از پخش بر روی آسفالت، موجب نرم شدن تراشه شده و سپس با تردد خودرو ها بر روی تراشه، آسفالت محکم می گردد. توجه داشته باشید که مناسب ترین زمان برای پخش آسفالت سرد، معمولا فصول گرم سال می باشد، چرا که در این فصول به علت گرمای هوا، چسبندگی آسفالت بیشتر می شود.

نمایندگی عایق نوین، که دارای سال ها تجربه ی درخشان و موفق در زمینه ی پخش تراشه های آسفالت در سراسر تهران و کرج است، این کار را با بالاترین کیفیت و با استفاده از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته، برای مشتریان خود انجام می دهد.

تراشه آسفالت در چه محل‌ هایی اجرا می گردد؟

تراشه آسفالت یا همان آسفالت سرد، به منظور استفاده در جاده های دارای ترافیک سبک و یا متوسط مناسب می باشد و یک گزینه ی بسیار خوب جهت آسفالت کاری این جاده ها می باشد، اما باید توجه داشته باشید که در صورت استفاده در جاده های دارای ترافیک سنگین، به منظور تأمین مقاومت و بهبود کیفیت آن، حتما باید یک روکش از آسفالت گرم نیز بر روی آن اجرا شود.

به طور کلی استفاده از تراشه های آسفالت درجه یک و مرغوب، علاوه بر تأمین کیفیت بالای آسفالت کاری در پروژه های مختلف، با کاهش هزینه ها موجب اقتصادی تر شدن هر چه بیشتر آن ها می گردند. از این رو استفاده از این آسفالت، در بسیاری از پروژه های بزرگ از جمله پروژه های مختلف محوطه سازی، آسفالت کاری جاده ها، باند فرودگاه و … کاربرد فراوانی دارد. شرکت معتبر عایق نوین نیز با سابقه ی چندین ساله و بسیار موفق در زمینه ی انواع عایق های رطوبتی در تهران و کرج، آمادگی ارائه ی انواع خدمات عایق کاری از جمله آسفالت کاری سطوح گوناگون با استفاده از آسفالت گرم و آسفالت سرد و همچنین ترمیم رویه های آسفالتی در این شهر ها را داشتن و به این منظور از مجرب ترین آسفالت کاران تهران و کرج استفاده می نماید.

استفاده از تراشه آسفالت چه مزایایی دارد؟

از آنجایی که  تراشه آسفالت یا آسفالت سرد به صورت یک محصول تولیدی سرد عرضه می شود، سرد بودن آن، دارای مزایای بسیار زیادی است که در این قسمت به برخی از آن ها اشاره می کنیم.

همانطور که می دانید حمل و نقل مصالح داغ همواره دارای مشکلاتی است و به دلیل خطرات احتمالی آن، لازم است تا با رعایت تمامی نکات مربوطه انجام گیرد؛ بنابراین مهم ترین مزیت آسفالت سرد، امکان حمل آسان و انبار کردن طولانی مدت آن است. از این رو می توان گفت که این نوع آسفالت نسبت به آسفالت گرم توپکا و بیندر مزایایی دارد که برخی از آن ها عبارتند از:

– از آنجایی که آسفالت سرد بازیافتی است و نیاز صرف هزینه های تولید در کارخانه ی تولید آسفالت ندارد، بنابراین دارای قیمت پایین تری نسبت به آسفالت گرم است.

– این نوع آسفالت به دلیل سرد بودن، امکان دپو در یک محل خاص را دارد تا بعدا مورد استفاده قرار گیرد.

– تراشه های آسفالت، به دلیل عدم پخت در فرآیند ساخت آن، در محیط زیست آلودگی ایجاد نمی کند.

– از آن جایی که این نوع آسفالت، نیاز به زیرسازی ندارد، بنابراین دارای سرعت اجرای بالاتری است.

۵) عدم نیاز به زیرسازی، موجب کاهش هزینه های آسفالت کاری نیز می گردد.

معایب تراشه آسفالت

۱) این نوع آسفالت سطح ناصاف تری به نسبت آسفالت گرم دارد.

به دلیل این که تراشه آسفالت، سرد بوده و دارای دانه بندی درشتی است، از این رو غلطک نمی تواند آن را به طور کامل صاف و سیقلی کند، در نتیجه نسبت به آسفالت گرم دارای سطح ناهموارتری است.

۲) تراشه آسفالت، دوام کمتری نسبت به آسفالت گرم دارد.

آسفالت سرد نسبت به آسفالت گرم، دارای قیر کمتری است و به همین دلیل دارای چسبندگی لازم در ترددهای زیاد و سنگین نبوده و به دلیل مقاومت پایین تر، آسیب پذیرتر است و به طور کلی نسبت به آسفالت گرم دوام کمتری دارد.

هزینه تراشه آسفالت در تهران

هزینه ی تراشه های آسفالت در تهران به ازای هر متر مربع و یا به ازای هر تن تراشه آسفالت مصرفی محاسبه می گردد. اما به طور کلی آسفالت سرد به دلیل بازیافتی بودن و عدم صرف هزینه های تولید در کارخانه ی تولید آسفالت، دارای قیمت پایین تری نسبت به آسفالت گرم می باشد، البته یکی از مهم ترین مراحل برآورد قیمت و هزینه ی اجرای آسفالت سرد، بازدید از محل پروژه و بررسی وضعیت سطح مورد نظر است.

به اطلاع شما اهالی محترم ساکن در تهران می رسانیم که متقاضیان محترم می توانند پایین ترین قیمت تراشه آسفالت در سراسر تهران را در نمایندگی های مختلف شرکت عایق نوین بیابند. چرا که این مجموعه به منظور جلب رضایت حداکثری مشتریان خود، با کیفیت ترین تراشه های آسفالت را با نازل ترین قیمت به مشتریان خود عرضه می کنند تا از لحاظ اقتصادی نیز برای آنان کاملا مقرون به صرفه باشد.

پخش تراشه آسفالت در کرج

تراشه آسفالت نوعی پوشش است که جهت استفاده در سطح جاده ها، باند فرودگاه، و همچنین پشت بام، خیابان ها و … کاربرد بسیار زیادی دارد. اما باید توجه داشته باشید که به دلیل ویژگی هایی که تراشه آسفالت دارد، ازجمله این که دارای سطح ناصاف تر و دوام کمتری است؛ حتما باید در مکان های خاصی اجرا گردد که عبارتند از:

– راههای باغ ها

– جاده های خاکی

– مسیرهای گلی و ناهموار

– پارکینگ ها

– برای تثبیت خاک برای گرد و غبار

به دلیل پایین تر بودن قیمت آسفالت سرد، می توان از آن در راه های روستایی و باغات و پاریکنگ ها و مسیرهای گلی برای تردد راحت تر ماشین ها استفاده کرد.

شما ساکنین محترم مناطق مختلف کرج نیز در صورتی که قصد دارید با هزینه ی کمتر و در مکان های کم رفت و آمد، روکش آسفالتی با هزینه ی پایین انجام دهید؛ بهترین گزینه برای شما، پخش آسفالت سرد می باشد تا کوچه ها و خیابان ها را از حالت خاکی و گلی بودن خارج کنید. به منظور رسیدن به این هدف، شما می توانید به نمایندگی های مختلف شرکت عایق نوین در سراسر استان البرز مراجعه کرده و انواع خدمات آسفالت بازیافتی از جمله پخش تراشه آسفالت با کیفیتی بالا و به صورت مقرون به صرفه را از این مجموعه دریافت نمایید.

آیا مجموعه ی عایق نوین جهت آسفالت کاری سطوح مختلف، از تراشه آسفالت استفاده می کند؟

بله. این شرکت معتبر با توجه به نوع پروژه ها، جهت آسفالت کاری برخی از سطوح مانند جاده ها، راه ها، باند فروگاه و … در مناطق مختلف تهران و کرج از تراشه های آسفالت درجه یک استفاده می کند و به این ترتیب موجب مقرون به صرفه تر شدن هزینه های آسفالت کاری نیز می گردد.

برترین نمایندگی پخش و اجرای تراشه آسفالت در تهران و کرج کدام است؟

شرکت عایق نوین به عنوان پیمانکار رسمی پخش و اجرای انواع پروژه های آسفالت کاری در تهران و کرج که دارای سال ها تجربه کاری موفق در زمینه ی پخش و اجرای تراشه های آسفالت درجه یک با قیمت مناسب می باشد، با جلب رضایت حداکثری مشتریان خود در انواع پروژه های آسفالت کاری، توانسته است به عنوان برترین نمایندگی پخش و اجرای تراشه آسفالت در تهران و کرج شناخته شود.

قیمت هر تن تراشه آسفالت در مرکز عایق نوین چقدر است؟

قیمت تراشه آسفالت در نمایندگی های عایق نوین به دو صورت محاسبه می شود. در روش اول هزینه ی تهیه و اجرای تراشه آسفالت با ضخامت ۱۰ سانتی متر، در هر متر مربع در نظر گرفته می شود و در روش دوم هزینه ی تهیه و پخش تراشه آسفالت به ازای هر تن تراشه آسفالت در نظر گرفته می شود. متقاضیان گرامی می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و همچنین جهت استعلام قیمت روز هر تن تراشه آسفالت درجه یک، با همکاران ما در واحد فروش این مجموعه تماس بگیرند.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *