قیمت ایزوگام

ایزوگام به پوشش های عایقی گفته می شود که بر روی بام ها و سقف های خانه ها، مغازه ها و بطور کلی همه انواع ساختمان های تجاری و مسکونی کشیده می شود و از ورود آب و رطوبت به داخل این واحد های ساختمانی که در اثر بارش باران روی بام ها جمع شده است، جلوگیری به عمل می آورد. قیمت ایزوگام در خرید آن بسیار مهم می باشد. بدیهی است هرچه قیمت ایزوگام تولیدی شرکت ها و کارخانجات مختلف در سطح کشور مناسب تر باشد، و در عین حال کیفیت بالاتری را نیز ارائه دهند، فروش بالاتری را در بازار فروش این محصولات خواهند داشت. در این مقاله سعی خواهیم کرد تا درباره قیمت ایزوگام تولیدی شرکت ها و کارخانجات مختلف و علی الخصوص شرکت عایق نوین، توضیحاتی را ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

 

قیمت ایزوگام در بازار

همانطوری که گفته شد، قیمت ایزوگام تولیدی شرکت ها و کارخانجات مختلف در سراسر کشور، بسته به کیفیت و مواد اولیه مورد استفاده در تولید ایزوگام متفاوت بوده و لذا قیمت های متفاوتی دارند. اجرای ایزوگام بر روی بام ها ودیوار ها نیز اجرت خاص خود را داشته و معمولا به صورت متری اجرت خود را دریافت می کنند. قیمت ایزوگام نیز، به صورت متری محاسبه می شود و بنا به کیفیت و نوع ایزوگام، قیمت های متفاوتی دارند. اما معمولا قیمت روز ایزوگام، متری در حدود 30 الی 50 هزار تومان می باشد. البته همانطوری که گفتیم، قیمت ایزوگام بسته به کیفیت آن می تواند متفاوت باشد اما معمولا از همین حدود قیمت بیشتر تجاوز نخواهد کرد.

معمولا آن دسته از شرکت هایی که در زمینه تولید و فروش ایزوگام در سطح کشور فعالیت دارند، سعی می کنند تا با ارائه قیمت های مناسب و ایجاد کاهش در قیمت های خود، از دیگر شرکت های رقیب در این حوزه پیشی بگیرند. یکی از شرکت هایی که در زمینه تولید و فروش ایزوگام با کیفیت بالا، جزء شرکت های برتر در سطح کشور می باشد، شرکت عایق نوین می باشد. در پاراگراف بعدی درباره این شرکت بیشتر توضیح خواهیم داد.

 

قیمت ایزوگام - عایق نوین

 

شرکت عایق نوین

یکی از معروف ترین و برترین شرکت ها در سطح کشور که تولید ایزوگام های باکیفیت بالا و قیمت مناسب را در دستور کار خود قرار داده است، شرکت عایق نوین می باشد. این شرکت با توجه به اینکه ایزوگام با کیفیت بسیار عالی تولید کرده و به فروش می رساند، مورد توجه بسیاری از فروشندگان ایزوگام قرار گرفته و فروشندگان و صاحبان کسب و کار در این حوزه سعی می کنند تا ایزوگام مورد نیاز خود را از این شرکت خریداری کنند. زیرا قیمت مناسبی را نیز برای فروش ایزوگام تولیدی خود ارائه می دهند. در ادامه به قیمت انواع عایق رطوبتی می پردازیم و در جدول زیر قیمت آنان مشخص می باشند.

 

 نوع ایزوگام  قیمت 

قیمت دریا بام دلیجان

۳۸۰۰۰هزارتومان

قیمت سالار بام

۴۰۰۰۰ هزار تومان

قیمت ایزو تک تبریز

۳۹۰۰۰ هزارتومان

قیمت آذر بام تبریز

۳۹۰۰۰ هزارتومان

قیمت میران گستر دلیجان

۳۸۰۰۰ هزارتومان

قیمت حفاظ تبریز

۳۹۰۰۰ هزار تومان

ایزوگام جردن

۴۱۰۰۰ هزار تومان

قیمت فردیس گستر دلیجان

۳۹۰۰۰ هزار تومان

قیمت برفاب دلیجان

۴۳۰۰۰ هزار تومان

قیمت آسا بام دلیجان

۳۷۰۰۰ هزار تومان
ایزوگام فروز شرق

۳۸۰۰۰ هزار تومان

ایزوگام بام پوش ایران

۳۹۰۰۰ هزار تومان

ایزوگام محلات

۳۸۰۰۰ هزار تومان

قیمت دانا گام دلیجان

۴۰۰۰۰ هزار تومان
ایزوگام حصار دلیجان

۴۱۰۰۰ هزار تومان

قیمت بهارگستر دلیجان

۳۷۰۰۰ هزار تومان

ایزوگام صدف گستر دلیجان

۳۹۰۰۰ هزار تومان

ایزوگام پشم شیشه دلیجان

۴۱۰۰۰ هزار تومان

ایزوگام پشم شیشه مرکزی

۳۹۰۰۰ هزار تومان

ایزوگام فراز بام ارومیه

۳۸۰۰۰ هزار تومان

ایزوگام اصیل آسیا

۳۹۰۰۰ هزار تومان

ایزوگام آسیا گستر دلیجان

۳۸۰۰۰ هزار تومان

ایزوگام حفاظ باران

۳۷۰۰۰ هزار تومان

ایزوگام شرق دلیجان

۳۹۰۰۰ هزار تومان

قیمت طلوع شمس دلیجان

۳۸۰۰۰ هزار تومان

قیمت گلبام محلات

۳۹۰۰۰ هزار تومان

ایزوگام بام گستر دلیجان

۴۱۰۰۰ هزار تومان

ایزوگام پشم شیشه ایران

۴۸۰۰۰ هزار تومان

ایزوگام سامان دلیجان

۳۸۰۰۰ هزار تومان

ایزوگام تهران

۳۹۰۰۰ هزار تومان

ایزوگام دلیجان دولایه

۴۱۰۰۰ هزار تومان

ایزوگام درجه یک فولدار

۳۸۰۰۰ هزار تومان

ایزوگام توان گستر دلیجان

۳۹۰۰۰ هزار تومان

ایزوگام دلیجان با نصب

۳۸۰۰۰ هزار تومان

ایزوگام عایق شرق دلیجان

۴۰۰۰۰ هزار تومان

ایزوگام جنت دلیجان

۳۷۰۰۰ هزار تومان

ایزوگام ستاره طلایی

۳۸۰۰۰ هزار تومان

ایزوگام داناپوش دلیجان

۳۹۰۰۰ هزار تومان

قیمت ایزوگام درجه دو

۳۲۰۰۰ هزار تومان

ایزوگام غرب گستر دلیجان

۳۸۰۰۰ هزار تومان

ایزوگام مخصوص پشت بام

۴۱۰۰۰ هزار تومان

ایزوگام مخصوص سرویس ها

۴۲۰۰۰ هزار تومان

قیمت مخصوص دیوار

۴۴۰۰۰ هزار تومان

قیمت ایزوگام سپهرگستر دلیجان

۳۸۰۰۰ هزار تومان

قیمت ایزوگام پشم شیشه تهران

۴۱۰۰۰ هزار تومان

 

برای اطلاعات بیشتر درباره نصب ایزوگام در کرج کلیک کنید

 

کلام پایانی

در این مقاله سعی شد تا شما را با قیمت ایزوگام تولیدی شرکت های مختلف در سطح کشور آشنا نموده و درباره شرکت عایق نوین، که یکی از برترین و معروف ترین شرکت ها در این حوزه در سطح کشور است، توضیحاتی را ارائه دهیم. امیدواریم این مقاله مورد رضایت و پسند شما واقع شده باشد.

 

سایر مقالات: قیرگونی در تهران

 

[faq title=”سوالات متدوال” open1st=”1″ openAll=”0″][faq_item title=” ایزوگام چیست ؟” number=”1″] ایزوگام به پوشش های عایقی گفته می شود که بر روی بام ها و سقف های خانه ها، مغازه ها و بطور کلی همه انواع ساختمان های تجاری و مسکونی کشیده می شود و از ورود آب و رطوبت به داخل این واحد های ساختمانی که در اثر بارش باران روی بام ها جمع شده است، جلوگیری به عمل می آورد.[/faq_item][faq_item title=”نکات قابل توجه بعد از نصب ایزوگام در کرج چیست ؟” number=”2″] قیمت روز ایزوگام، متری در حدود ۳۰ الی ۵۰ هزار تومان می باشد. البته قیمت ایزوگام بسته به کیفیت آن می تواند متفاوت باشد اما معمولا از همین حدود قیمت بیشتر تجاوز نخواهد کرد .[/faq_item][faq_item title=”قیمت ایزوگام چگونه تعیین می شود ؟” number=”3″] قیمتِ ایزوگام تولیدی شرکت ها و کارخانجات مختلف در سراسر کشور، بسته به کیفیت و مواد اولیه مورد استفاده در تولید ایزوگام متفاوت بوده و لذا قیمت های متفاوتی دارند.
[/faq_item][/faq]

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *