ایزوگام سرویس بهداشتی

ایزوگام سرویس بهداشتی در ساختمان های مختلف از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، چرا که سرویس بهداشتی در یک ساختمان از جمله محل‌ هایی است که میزان رطوبت بالایی دارد. بنابراین به خاطر این میزان از رطوبت،‌ حتما باید با کیفیت بالایی عایق‌ کاری گردد.  ایزوگام سرویس بهداشتی، یکی از روش‌ های بسیار مناسب برای عایق کاری سرویس بهداشتی است که می‌تواند ساختمان را در برابر رطوبت حفظ کند. از این رو به دلیل اهمیت و حساسیت بالایی که سرویس بهداشتی دارد، جهت عایق کاری آن، حتما باید از بهترین ایزوگام، با کیفیت بالا استفاده گردد و نصب و اجرای آن نیز باید با دقت بسیار بالا و به صورت کاملا استاندارد انجام شود.

 ایزوگام سرویس بهداشتی، یکی از روش‌ های بسیار مناسب برای عایق کاری سرویس بهداشتی است که می‌تواند ساختمان را در برابر رطوبت حفظ کند. از این رو به دلیل اهمیت و حساسیت بالایی که سرویس بهداشتی دارد، جهت عایق کاری آن، حتما باید از بهترین ایزوگام، با کیفیت بالا استفاده گردد و نصب و اجرای آن نیز باید با دقت بسیار بالا و به صورت کاملا استاندارد انجام شود.

اگر شما نیز می‌ خواهید با نحوه ی اجرای ایزوگام سرویس بهداشتی در تهران و کرج بیشتر آشنا شوید، تا انتهای مطلب با ما همراه باشید. ما در این مقاله قصد داریم با ذکر نکات مهمی در این زمینه، شما را با خرید ایزوگام ، نحوه ی نصب ، معایب و مزایای آن آشنا کنیم.

نصب ایزوگام سرویس بهداشتی

خرید ایزوگام سرویس بهداشتی

در ایزوگام سرویس بهداشتی همواره باید چند نکته مهم رعایت شود که یکی از مهم‌ ترین نکات در عایق کاری سرویس بهداشتی، انتخاب یک ایزوگام با کیفیت و خرید ایزوگام با کیفیت متناسب با سطح مورد نظر و همچنین شرایط اقتصادی موجود می باشد.

از آنجا که روی ایزوگام سرویس بهداشتی یک لایه بیرونی کار می‌ شود، در خرید ایزوگام برای  سرویس بهداشتی باید نهایت دقت به خرج داده شود.بنابراین توصیه می شود که در خرید ایزوگام برای سرویس بهداشتی همواره به کیفیت بیشترین توجه شود و کیفیت ایزوگام فدای قیمت آن نشود.

اگر قصد خرید ایزوگام برای عایق کاری سرویس بهداشتی در تهران و کرج را دارید، می توانید با مراجعه به شرکت عایق نوین به عنوان برترین نمایندگی ایزوگام در تهران و کرج، برترین برندهای ایزوگام موجود در کشور را به صورت اصل و مطمئن از این نمایندگی ها تهیه کنید.

نصب و اجرای ایزوگام سرویس بهداشتی

نصب و اجرای ایزوگام سرویس بهداشتی باید توسط یک ایزوگام کار ماهر انجام گیرد و نصاب ایزوگام باید با نحوه ی نصب ایزوگام در سرویس بهداشتی آشنا باشد.

در عایق‌ کاری سرویس بهداشتی، علاوه بر این که باید نصب و اجرای ایزوگام در سرویس های بهداشتی کاملاً درست انجام شود، باید در نصب لایه‌ های بیرونی مثل کاشی و سرامیک نیز نهایت دقت به خرج داده شود، تا نتیجه ی نهایی اجرای عایق کاری کاملا با کیفیت باشد.

مراحل اجرای ایزوگام سرویس بهداشتی

نحوه ی اجرای ایزوگام سرویس بهداشتی با اینکه ساده است، اما دارای نکاتی بسیار مهم است که حتما باید در هنگام نصب ایزوگام رعایت شود.نکات زیر شامل مواردی هستند که از ابتدا تا انتهای مراحل اجرای ایزوگام در سرویس های بهداشتی  باید رعایت شوند:

 1. ابتدا باید مساحت سرویس بهداشتی محاسبه شود. این نکته باید مد نظر قرار گیرد که عایق باید، هم در کف سرویس بهداشتی پهن شود هم در دیواره‌ ها استفاده گردد.
 2. به دلیل اهمیتی که عایق کاری سرویس بهداشتی دارد، باید یک ایزوگام خوب برای سرویس بهداشتی انتخاب شود.نوع و جنس ایزوگام باید در خرید ایزوگام برای سرویس بهداشتی، مد نظر قرار گیرد.
 3. سطح مورد نظر برای عایق کاری در سرویس بهداشتی باید زیر سازی شود، زیرسازی سطح زیرین ایزوگام، در نتیجه ی نهایی و کیفیت نصب ایزوگام بسیار تاثیر گذار است.
 4. در مورد زیرسازی، حتما باید این نکته مورد توجه قرار گیرد که اگر برای زیر سازی سطح زیرین ایزوگام از سیمان استفاده شود، باید صبر شود تا سطح کار کاملا خشک شود؛ سپس باید کار نصب ایزوگام انجام گیرد.
 5. تمامی لوله‌ ها به جز یکی از آن ها که مربوط به توالت فرنگی است، باید برش داده شوند، تشخیص لوله توالت فرنگی نیز کار بسیار ساده ای است، لوله دوازده سانتی مربوط به توالت فرنگی است.
 6. لوله‌ های آب گرم و آب سرد باید با گچ پوشش داده شوند؛ چرا که دمای بالای محیط حین اجرای ایزوگام این قسمت، ممکن است لوله‌ ها را مورد آسیب قرار دهد.
 7. در مرحله بعد سطح سیمانی باید به خوبی با قیر و گونی پوشش داده شود.
 8. عایق‌ های ایزوگام باید برش داده شوند. در برش باید به اندازه‌ های مورد نیاز برای داخل لوله فاضلاب یا کف شور نیز توجه شود. برای سطح کلی کار نیز باید قطعات بزرگتری از ایزوگام برش داده شود.
 9. در مرحله ی بعد، باید با استفاده از حرارت، قطعات ایزوگام روی سطح کار چسبانده شوند.

از آنجا که عایق کردن سرویس بهداشتی بسیار مهم است، باید تمامی موارد به درستی انجام شوند و در انجام هیچ کدام کوتاهی نشود.در نمایندگی های عایق نوین در تهران و کرج تمامی مراحل اجرای ایزوگام سرویس بهداشتی به صورت کاملا استاندارد و اصولی توسط ایزوگام کار حرفه ای و مجرب انجام می گیرد.

ارتفاع ایزوگام سرویس بهداشتی

با این که استفاده از کاشی و سرامیک در سرویس بهداشتی خود نوعی از  انواع عایق رطوبتی محسوب می‌ شود، اما محافظت اصلی از رطوبت توسط ایزوگام صورت می‌ گیرد و عایق اصلی ایزوگام است.

در هنگام اجرا باید ارتفاع ایزوگام سرویس بهداشتی در دیوارها تا ارتفاع حداقل ۱۸۵ سانتی‌ متر در نظر گرفته شوند. ایزوگام کار حتما باید در اجرای اصولی ایزوگام این ارتقاع را رعایت کند.

مزایای ایزوگام سرویس بهداشتی

برای عایق‌کاری سرویس بهداشتی روش‌ های گوناگونی وجود دارد.در مقایسه با  عایق‌ های دیگر ایزوگام مزایایی دارد  عبارتند از:

 • تمیزی کار نسبت به قیرگونی بیشتر است.
 • وزن سبکی دارد.
 • نسبت به عایق‌ های رطوبتی نانو قیمت ایزوگام به صرفه‌ تر است.

مشکلات احتمالی ایزوگام سرویس بهداشتی

مشکلی که ممکن است در اجرای ایزوگام سرویس بهداشتی پیش آید، مربوط به نصب لایه بیرونی روی ایزوگام است. به این صورت که ممکن است کاشی و سرامیک به خوبی روی سطح عایق‌ کاری شده، نچسبند. در مواقعی که اجرای ایزوگام این قسمت به درستی انجام نشده باشد یا لایه بیرونی با رعایت نکات استاندارد نصب نشود، این مشکل پیش می‌آید.

قیرگونی شرویس بهداشتی

رفع مشکل ایزوگام کردن سرویس بهداشتی

رعایت نکات زیر در پیشگیری از مشکلات  اجرای ایزوگام سرویس بهداشتی بسیار موثرند:

زیرسازی درست

سطح زیر کار باید به خوبی زیرسازی شود. هر چه سطح مورد نظر، بهتر زیرسازی شده باشد، ایزوگام بهتر روی سطح می‌چسبد و در نهایت کاشی و سرامیک نیز بهتر روی عایق نصب خواهند شد.

انتخاب زیرسازی

برای زیر سازی درست از روش پرایمر ایزوگام یا سیمان‌کاری و پرایمر باید استفاده شود

انتخاب ایزوگام

ایزوگام باید به خوبی روی سطح نصب شود. ایزوگامی انتخاب می شود باید استاندارد باشد و وزن و ضخامت مناسبی داشته باشد تا کیفیت ایزوگام  و کیفیت کار نصاب به نتیجه مطلوبی برسد.

زیرسازی ثانویه

روی عایق نصب شده، یک لایه سیمان باید کشیده شود. سیمان باید به خوبی کل دیوار را پوشش دهد. برای این که سیمان به خوبی بچسبد و به صورت یکدست در بیاید، از تور مرغی یا تور پلیمر استفاده می شود. با این کار سیمان به خوبی روی ایزوگام نصب می‌ شود.

کاشی‌کاری

در نهایت می‌ توان کار کاشی‌ کاری یا سرامیک‌ کاری را با دقت و مهارت مورد نیاز انجام داد.شرکت عایق نوین با رعایت تمامی این نکات خدمات ابزوگام سرویس بهداشتی را ارائه می دهد و تضمین می کند که اجرای ایزوگام به درستی انجام شده است، بدین ترتیب می توانید مطمئن باشید که دیگر هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد.

قیمت ایزوگام سرویس بهداشتی در تهران و کرج

قیمت ایزوگام سرویس بهداشتی در تهران و کرج با توجه به متر مربع ایزوگام مصرفی محاسبه می گردد. اما علاوه بر آن جنس و نوع ایزوگام  و نیز دستمزد روز ایزوگام کار در تهران و کرج نیز بر هزینه ایزوگام در تهران و کرج تأثیر دارند.

شما مشتریان عزیز در تهران و کرج می توانید با مراجعه به شرکت عایق نوین یک ایزوگام سرویس بهداشتی مرغوب با کمترین هزینه را داشته باشید، چرا که در این شرکت تمامی انواع برندهای ایزوگام های استاندارد به قیمت درب کارخانه به مشتریان عرضه می شوند و دستمزد نصاب ها نیز به گونه ای محاسبه می شود که بیشترین صرفه ی اقتصادی را برای مشتریان داشته باشد.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *