قیمت روز ایزوگام 1402

مهمترین سیاست شرکت عایق نوین در سال ۱۴۰2 این است که قیمت ایزوگام در سال ۱۴۰2 در بهترین حالت باشد و رضایت مشتریان در اولویت قرار بگیرد. به همین خاطر این شرکت نسبت به رقبای خود در جایگاه بهتری قرار دارد.

نکته مهمی که در رابطه با قیمت ایزوگام در سال ۱۴۰2 باید به آن اشاره کنم این است که ثبات قیمت بسیار پایین آمده و هر لحظه قیمت این محصول تغییر می‌کند، اما شرکت عایق نوین با مدیریت قیمت‌ها توانسته این مشکل را نیز برطرف کند و مشتری با خاطری آسوده و بدون نگرانی از تغییر قیمتها اقدام به خرید ایزوگام میکنند.

هزینه ایزوگام در 1401

هزینه نصب ایزوگام در خرداد ۱۴۰2

قبل از اینکه در رابطه با هزینه نصب صحبت کنم باید بگویم که استاندارد ترین ایزوگام، ایزوگامی است که ابعاد مناسب داشته باشد که ابعاد مناسب ایزوگام استاندارد 1 در 10 متر است و می بایست ضخامت ۴ میلیمتر داشته باشد تا بتوان به آن ایزوگام استاندارد گفت و برای عایق کاری ساختمان از آن استفاده کرد. همچنین وزن استاندارد یک رول ایزوگام می بایست نهایتا ۴۲ کیلوگرم باشد تا بتوان استاندارد مناسب را به آن اطلاق کرد.

این گروه به اطلاعات در مورد وزن یا احوال ایزوگام نیاز به تخصص دارد و شما می توانید از مشاوران شرکت عایق نوین برای خرید ایزوگام استاندارد اقدام کنید و از هزینه نصب ایزوگام در فروردین ۱۴۰2 مطلع شوید. مشاوران ما به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستند و می توانید در هر لحظه با ما تماس بگیرید تا اطلاعات لازم در مورد برند، کیفیت طول عمر و همچنین ضخامت ایزوگام را در اختیار شما قرار دهیم تا با دید کاملا باز اقدام به خرید ایزوگام مورد نیاز کنید.

یکی از مهمترین نکاتی که به هزینه نصب ایزوگام در فروردین ۱۴۰2 تاثیر زیادی میگذارد، الیاف مورد استفاده در ایزوگام می باشد که باید بگویم این مورد را فقط افراد متخصص متوجه می‌شوند. پس باید حتماً از افرادی کمک بگیرید که در این حوزه تخصص کافی دارند. البته شرکت پردیسان از با ارائه ایزوگام با الیاف این دغدغه را نیز برای مشتری ها از بین برده است.

محاسبه قیمت ایزوگام

در زمینه ی محاسبه ی قیمت ایزوگام، مجموعه ی عایق نوین با توجه به هزینه ی مقدار ایزوگام مصرفی و دستمزد نصب ایزوگام، اقدام به محاسبه ی قیمت تمام شده ی عایق کاری می نماید. البته باید توجه داشته باشید که هزینه ی ایزوگام مصرفی به فاکتور های مختلفی از جمله جنس و برند ایزوگام و همچنین تعداد رول های ایزوگام مصرفی بر اساس متراژ سطح مورد نظر بستگی دارد و اجرت نصاب ایزوگام نیز به عواملی مانند نوع سطح مربوطه، وضعیت سطح مورد نظر و زیرسازی های مورد نیاز و … بستگی دارد.

علاوه بر موارد ذکر شده عوامل دیگری از قبیل کیفیت مواد اولیه ی مورد استفاده، وسایل و تجهیزات مورد نیاز و … نیز نقش تعیین کننده ای در برآورد هزینه ی کلی ایزوگام کاری دارند. شما عزیزان می توانید جهت اطلاع از قیمت روز اجرای ایزوگام، با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.

هزینه ی نصب ایزوگام همراه با زیرسازی

انجام زیرسازی صحیح و استاندارد، یکی از مراحل مهم و اساسی در زمینه ی اجرای ایزوگام سطوح مختلف به شمار می آید. در همین راستا باید توجه داشته باشید که در صورتی که اجرای عملیات زیرسازی، پیش از اجرای عایق کاری، به درستی انجام نگیرد؛ ممکن است عایق مورد نظر نیز چسبندگی لازم را نداشته و در نتیجه در مدت زمان کوتاهی پس از نصب، لایه های آن از سطح مورد نظر کنده شده و به این ترتیب موجب نفوذ رطوبت به داخل ساختمان می گردد. از طرف دیگر این احتمتل نیز وجود دارد که به علت عدم انجام تمیزکاری در سطح مربوطه و وجود سنگ ریزه در زیر لایه های ایزوگام، عایق مورد نظر در مدت کوتاهی دچار آسیب شده و دچار افت عملکرد و کارایی گردد.

بنابراین با توجه به اهمیت بسیار بالای زیرسازی، اجرای دقیق و اصولی آن پیش از اجرای انواع عایق کاری به ویژه ایزوگام، ضروری است و در زمینه ی هزینه ی آن نیز باید توجه داشته باشید که زیرسازی یکی از مراحل مجزای عایق کاری است که با توجه به متراژ سطح مورد نظر، باید هزینه ی جداگانه ای نیز، علاوه بر هزینه ی ایزوگام کاری برای آن پرداخت شود. بنابراین بدیهی است که هزینه ی نصب ایزوگام همراه با زیرسازی های مورد نیاز، با هزینه ی نصب ایزوگام بدون اجرای زیرسازی متفاوت خواهد بود. در همین راستا شرکت عایق نوین همواره تلاش می کند تا نصب ایزوگام همراه با زیرسازی بسیار با کیفیت را با هزینه ای مقرون به صرفه برای مشتریان خود انجام دهد.

هزینه ی اجرای ایزوگام با خرید مصالح

در برخی از مواقع ممکن است در هنگام اجرای عایق کاری در سطوح مختلف، نیاز به استفاده از مصالح گوناگونی وجود داشته باشد. به عنوان مثال مکن است با توجه به وضعیت سطح مورد نظر، نیاز به اجرای زیرسازی پیش از انجام عایق کاری وجود داشته باشد و نیاز به استفاده از مصالحی جهت اجرای زیرسازی باشد و یا گاهی با توجه به نوع سطح مورد نظر، استفاده از مصالحی مانند گچ اجرای عایق کاری را آسان تر می کند. در برخی از پروژه های عایق کاری، کارفرما شخصا اقدام به تهیه و تأمین مصالح مورد نیاز می نماید؛

اما در برخی از پروژه ها نیز کارفرما به دلیل داشتن مشغله های زیاد، زمان کافی و شرایط خرید مصالح مورد نیاز را نداشته و تهیه ی مصالح را نیز به نمایندگی مربوطه واگذار می نماید. در چنین شرایطی نصاب ایزوگام نیز هزینه ی اجرای ایزوگام را همراه با هزینه ی خرید مصالح برآورد می کند. همکاران ما در شرکت عایق نوین علاوه بر خرید و تأمین مصالح مورد نیاز بر اساس خواست و اراده ی مشتریان، اجرت نصب ایزوگام را نیز به جهت رعایت صرفه ی اقتصادی مشتریان، برابر با مناسب ترین دستمزد روز نصابان در نظر می گیرد.

قیمت روز ایزوگام در کرج

از مهم‌ترین مواردی که باعث شده شرکت ما نسبت به رقبای خود جایگاه بهتری داشته باشد این است که قیمت ایزوگام در این شرکت به هیچ عنوان لحظه‌ای عوض نمی‌شود و قیمت روز ایزوگام در کرج به خوبی مدیریت شده است و مشتری‌ها هیچ گونه اعتراضی نخواهند داشت.

همچنین ایجاد نمایندگی در منطقه کرج باعث شده تا هزینه‌های جابه‌جایی و هزینه نصب نیز مدیریت شود و همچنین به دلیل استفاده از افراد متخصص در فرآیند نصب و جابجایی ایزوگام از این نظر نیز رضایت مشتریان جلب شده است. با توجه به اینکه شرکت پردیسان گستر از قدمت زیادی برخوردار است و در زمینه نصب ایزوگام تجربه زیادی دارد می تواند این تجربه را در اختیار شما عزیزان قرار دهد تا از قیمت روز ایزوگام در کرج رضایت کافی را داشته باشید. فرآیند تسویه حساب قسطی از بهترین خدمات شرکت پردیسان گستر می باشد و شما در صورتی که اقدام به خرید ایزوگام از این شرکت داشته باشید می توانید از طریق چک و فرآیند قسطی اقدام تسویه حساب کنید که فشار مالی روی مشتریان تا حد زیادی کاهش می یابد.

ردیف

نوع ایزوگام

هر متر مربع با نصب

قیمت ایزوگام متر مربع

1

ایزوگام اصل دلیجان

هر متر مربع با نصب

تماس بگیرید

2

ایزوگام متین دلیجان

هر متر مربع با نصب

تماس بگیرید

3

ایزوگام سایبان دلیجان

هر متر مربع با نصب

تماس بگیرید

4

ایزوگام شرق دلیجان

هر متر مربع با نصب

تماس بگیرید

5

ایزوگام بام گستر کد ۱۱۷ دلیجان

هر متر مربع با نصب

تماس بگیرید

6

ایزوگام مروارید دلیجان

هر متر مربع با نصب

تماس بگیرید

7

ایزوگام جنت دلیجان

هر متر مربع با نصب

تماس بگیرید

8

ایزوگام سپهر گستر دلیجان

هر متر مربع با نصب

تماس بگیرید

9

ایزوگام دژگام گستر دلیجان

هر متر مربع با نصب

تماس بگیرید

10

ایزوگام شرق مشهد

هر متر مربع با نصب

تماس بگیرید

11

ایزوگام سالار بام دلیجان

هر متر مربع با نصب

تماس بگیرید

12

ایزوگام نوید دلیجان

هر متر مربع با نصب

تماس بگیرید

13

ایزوگام پشم شیشه ایران

هر متر مربع با نصب

تماس بگیرید

14

ایزوگام ستاره طلایی دلیجان

هر متر مربع با نصب

تماس بگیرید

15

ایزوگام نمایان گستر دلیجان

هر متر مربع با نصب

تماس بگیرید

16

ایزوگام حفاظ تبریز

هر متر مربع با نصب

تماس بگیرید

17

ایزوگام شرق گستر دلیجان

هر متر مربع با نصب

تماس بگیرید

18

ایزوگام دانا پوش دلیجان

هر متر مربع با نصب

تماس بگیرید

19

ایزوگام سعادت بام دلیجان

هر متر مربع با نصب

تماس بگیرید

20

ایزوگام بردین

هر متر مربع با نصب

تماس بگیرید

21

ایزوگام اکسیر

هر متر مربع با نصب

تماس بگیرید

22

ایزوگام پردیسان بام

هر متر مربع با نصب

تماس بگیرید

23

ایزوگام سراپوش دلیجان

هر متر مربع با نصب

تماس بگیرید

24

ایزوگام سامان دلیجان

هر متر مربع با نصب

تماس بگیرید

25

ایزوگام پیروزگام

هر متر مربع با نصب

تماس بگیرید

26

ایزوگام طلوع شمس

هر متر مربع با نصب

تماس بگیرید

27

ایزوگام صدف دلیجان

هر متر مربع با نصب

تماس بگیرید

28

ایزوگام عایق شرق

هر متر مربع با نصب

تماس بگیرید

29

ایزوگام وزیران

هر متر مربع با نصب

تماس بگیرید

قیمت رول ایزوگام ۱۴۰2

در صورتی که قصد خرید تعداد زیادی رول  ایزوگام را دارید، قیمت رول ایزوگام ۱۴02 برای شما بسیار حائز اهمیت می‌شود و باید از جایی ایزوگام مورد نیاز خود را تهیه کنید که برای شما صرفه اقتصادی داشته باشد. با توجه به فرایند تسویه حساب شرکت شما می توانید از تعرفه ها و پکیج های مناسبی نیز برخوردار شوید که هم فشار مالی روی شما کم می شود و هم می‌توانید فرآیند ایزوگام کردن را سرعت بخشید و هم نگران هزینه‌های اضافی نباشید.

توجه داشته باشید که اگر از این مصالح در زمان ایزوگام کاری استفاده کنید مطمئنا هزینه های شما بیشتر می‌شود. به عنوان مثال:

 ممکن است شرکت ایزوگام مورد نیاز شما را تهیه کند و از وسایل نقدی خود برای جابجایی ایزوگام برای شما بهره ببرند که در این صورت هزینه برای شما زیاد می شود. اما شرکت پردیسان گستر این مشکل را نیز برطرف کرده و فقط هزینه خود ایزوگام را دریافت کرده و هزینه‌های جابه‌جایی و مصالح را دریافت نمی‌کند که یکی از بهترین فاکتورهای انتخاب ایزوگام از شرکت پردیسان همین موضوع می باشد.

در زمان تعیین قیمت رول ایزوگام ۱۴۰2 باید توجه داشته باشید که فرایند نصب ایزوگام در محل سکونت یا استخر یا سردخانه به چه صورت است؟

اگر ساختمان نوساز باشد نیاز به کند یا تمیز کاری نخواهید داشت و هزینه های شما مدیریت می شود و نیاز به هزینه اضافی نخواهید داشت. اما در صورتی که برای بار دوم یا سوم نیاز به ایزوگام کاری دارید می‌بایست هزینه‌هایی که برای کنده کاری در نظر گرفته می شود را برای نصب در نظر بگیرید تا بتوانید هزینه های خود را مدیریت کنید.

یکی دیگر از مواردی که به قیمت رول ایزوگام ۱۴۰2 تاثیر می‌گذارد شیب دار بودن سطح ایزوگام شده است، اگر سطحی که قرار است ایزوگام شود شیب زیادی داشته باشد می‌تواند در هزینه های شما تاثیر گذار باشد. اصلی ترین عاملی که قیمت رول ایزوگام ۱۴۰2 را می‌تواند متغیر کند برند و کیفیت ایزوگام است که مشاوران ما در شرکت عایق نوین تمامی این موارد را به صورت کامل برای شما توضیح خواهند داد و هر برندی که مورد نظر شما باشد را با کمترین قیمت در اختیار شما قرار میدهیم.

 دستمزد اجرای ایزوگام در تهران

از جمله مواردی که می‌تواند در فرآیند ایزوگام کاری هزینه‌ها را متغیر کند، دستمزد اجرای ایزوگام در تهران می باشد. اگر در فرایند ایزوگام کاری نیاز به کنده کاری تمیزکاری فرآیند مشابهی باشد می تواند در هزینه های شما تاثیر گذار باشد. دیگر مواردی که در فرآیند ایزوگام کاری از جمله دستمزد ایزوگام کاری در تهران محاسبه می‌شود لکه‌ گیری، رفع پارگی ایزوگام، ترمیم و موارد مشابه است که این موارد توسط شرکت محاسبه می‌شود و به کارفرما اعلام می‌شود. نکته دیگری که دستمزد اجرای ایزوگام در تهران را  متغیر می‌کند تجربه و سابقه کسی است که فرایند ایزوگام کاری را انجام می‌دهد.

مطمئنا  کسی که ۱۰ سال سابقه ایزوگام کاری دارد با کسی که 1 سال سابقه دارد متفاوت است و به همین دلیل فرد با تجربه بیشتر اجرا میگیرد. چرا که تمام نکات حرفه‌ای در این زمینه را رعایت می‌کند به همین دلیل اجرت فرد با تجربه تر مطمئنا بیشتر خواهد بود. در انتها باید بگویم که تمامی این موارد توسط مشاوران ما به صورت کامل به شما توضیح داده می شود و اجرت قیمت رول ایزوگام و تمام این نکات به صورت کامل برای شما باز می شود تا با دید کاملا باز اقدام به خرید ایزوگام کنید.

تاثیر مواد اولیه در قیمت ایزوگام

یکی از مهم ترین مباحثی که در لیست قیمت ایزوگام تاثیرگذار است را می توان مواد اولیه مورد استفاده در تولید ایزوگام دانست. در واقع باید بدانید که انواع ایزوگام امروزه در مدل های مختلفی تولید می شود و برای شما قابلیت استفاده را خواهد داشت. استفاده از مواد پلیمری و قیر در تولید ایزوگام به عنوان مواد اولیه مورد استفاده در ساخت شناخته می شود و در کنار آن می توان گفت که مسائلی مانند حجم و نوع مواد اولیه دیگری که برای استحکام و طول عمر محصول استفاده می شود دارای تاثیر در قیمت ایزوگام می باشد.

باید دقت داشته باشید که انواع ایزوگام در مدل های تک و دو لایه تولید می شود و برای کاربران دارای استفاده می باشد. در صورتی که قصد خرید این محصول را داشته باشید می توانید از وب سایت عایق نوین نسبت به دریافت لیست قیمت ایزوگام اقدام کرده و در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید. در نظر داشته باشید که در ادامه قصد داریم بیشتر در خصوص انواع ایزوگام تک و دو لایه با شما صحبت کنیم.

تفاوت میان ایزوگام تک و دو لایه در لیست قیمت

از دیگر مواردی که در لیست قیمت ایزوگام دارای تاثیر می باشد می توان به تک و دو لایه بودن محصول اشاره نمود. ایزوگام های تک لایه که بیشتر برای استفاده در میان طبقات مورد استفاده قرار می گیرند امروزه به یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما تبدیل شده اند و در عین حال ایزوگام های دو لایه که با یک لایه آلومینیوم در بازار عرضه می شوند به عنوان گزینه ای خوب برای استفاده بر روی بام شناخته می شوند.

در نظر داشته باشید که ایزوگام تک و دو لایه هر کدام لیست قیمت خاص خودشان را دارند و بر این اساس باید در ابتدا تشخیص دهید که کدام مدل می تواند برای شما بهتر باشد و سپس بر این اساس می توانید لیست قیمت ایزوگام را دریافت کنید. علاوه بر مدل ایزوگام، یکی از مهم ترین مسائل تاثیرگذار در لیست قیمت ایزوگام دو لایه، قیمت روز ورق آلومینیومی است که بر روی محصول کشیده می شود و در این خصوص باید حتما به قیمت مربوط به آلومینیوم نیز دقت داشته باشید تا محصولی با بهترین قیمت را خریداری کنید.

دریافت لیست قیمت ایزوگام از سوی عایق نوین

همان طور که در قسمت های قبلی نیز بیان شد، برای دریافت لیست قیمت ایزوگام می توانید به سایت عایق نوین مراجعه کرده و بر این اساس نسبت به خرید این محصول اقدام نمایید. باید در نظر داشته باشید که انواع ایزوگام در مدل های مختلفی تولید می شود و همچنین کیفیت محصولات یکی دیگر از فاکتور های بسیار با اهمیت در خصوص قیمت گذاری این محصول در نظر گرفته می شود. در صورتی که سوالی در خصوص خرید این محصول داشته باشید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط بوده و سوالات خود را بپرسید.

علاوه بر ارائه لیست قیمت و امکان خرید از عایق نوین، شما می توانید از این وب سایت برای دریافت خدمات اجرای ایزوگام نیز اقدام کرده و در کوتاه ترین زمان از این خدمات استفاده کنید. ایزوگام ها در مدل های مختلفی تولید می شوند و شما می توانید با خیال راحت از آن استفاده داشته باشید. ما در این مقاله سعی داشتیم مهم ترین مسائلی که در لیست قیمت ایزوگام دارای تاثیر می باشند را با شما در میان بگذاریم که قطعا برای شما مفید بوده و می تواند برای کسانی که به دنبال خرید بهترین محصولات هستند یک راه بسیار کم هزینه و سریع باشد.

نکات کلیدی در مورد خرید و قیمت ایزوگام

آب بندی و عایق بندی استخرها و دیواره‌های آن‌ها بسیار مهم است و برای گرفتن بهترین نتیجه در سریع‌ترین زمان‌ می‌توانید از انواع ایزوگام فویل‌دار برای این منظور استفاده کنید‌‌. کیفیت و قیمت ایزوگام فویل‌دار برند‌های ایرانی طوری است که ارزش خرید دارد. ایزوگام فویل ساده در سال‌های اخیر به خوبی کار کرده است و برای عایق بندی استخرهای شنا از بهترین انواع ایزوگام دو لایه استفاده‌ می‌شود‌‌.‌‌ در حال حاضر شرکت پارمیس بام دلیجان محصولات خود را در این زمینه بهبود بخشیده است و با تولید ایزوگام طرح‌دار‌ این امکان را فراهم کرده تا با قیمت ایزوگام نه چندان زیاد، دیوارها و کف استخرها را تا حد ممکن با حفظ زیبایی عایق بندی کنید‌‌.

  • ایزوگام استخر باید در برابر رطوبت بسیار مقاوم باشد‌‌.
  • باید با بهترین قیر تصفیه خانه تولید شود که هم چسبندگی داشته باشد و هم مقاومت بالایی داشته باشد‌‌.
  • باید بتواند در برابر گرما و سرما مقاومت کند‌‌.
  • ایزوگام استخر باید با استانداردهای روز جهانی مطابقت داشته باشد‌‌.
  • پوشش و پوشش فویل باید مقاومت بالایی داشته باشد‌‌.
  • قیمت ایزوگام مورد نظر از اهمیت ویژه‌‌‌ای برخوردار است و باید با ضمانت به فروش برسد‌‌.

نوع پوشش و تاثیر آن روی قیمت ایزوگام

دسته دیگر این محصول در نوع پوشش است‌‌.‌‌ ایزوگام‌ها با پوشش‌های مختلف تولید‌ می‌شوند‌‌ و این خود باعث تفاوت قیمت ایزوگام می‌شود. روکش آلومینیوم‌‌‌‌،‌‌ روکش سنگریزه و روکش ساده متداول‌‌ترین هستند‌‌.‌‌ مدل‌های آلومینیومی روکش شده برای سقف‌ها و مکان‌هایی که در معرض تابش مستقیم آفتاب هستند مناسب است‌‌.‌‌ این پوشش نور خورشید را منعکس‌ کرده و گرمای کم‌تری ایجاد‌ می‌کند و باعث می‌شود ایزوگام آسیب‌ نبیند.

مدل‌های بدون پوشش که قیمت ایزوگام در این حالت کم‌تر است، برای مکان‌هایی که قابل مشاهده نیستند و‌‌ به عنوان عایق برای سرویس‌های بهداشتی و غیره استفاده‌ می‌شود‌‌.‌‌ سرانجام‌‌،‌‌ سنگریزه‌ها انتخاب خوبی برای محله‌های شلوغ هستند‌‌.‌‌ این پوشش‌ها از زیبایی بیش‌تری برخوردار بوده و همچنین در برابر فشار ثابت مقاومت بیش‌تری دارند‌‌. قیمت ایزوگام سنگریزه‌ای در صورت خرید ایزوگام به صورت عمده، مقرون به صرفه‌‌تر است و این امر موجب‌ می‌شود که در قیمت‌ ایزوگام برای خریدار تخفیف‌ هم اعمال شود‌‌.

انواع ایزوگام

ایزوگام استاندارد چیست؟

ایزوگام یک پوشش بسیار مناسب در برابر نفوذ رطوبت است. این مواد سالهاست که جایگزین قیر می‌شود تا قسمت‌های مختلف ساختمان‌ها از جمله سقف‌، استخر‌، توالت و غیره را بپوشاند. در گذشته انواع قیرهای مصنوعی و طبیعی گزینه خوبی برای عایق بندی قسمت‌های مختلف ساختمان بود. اما امروزه ایزوگام‌ها با مقاومت بیش‌تر و نصب آسان‌تر به اولین انتخاب تولیدکنندگان ساختمان تبدیل شده‌اند.

البته ماده اصلی این محصول قیر است. قیر در انواع طبیعی و مصنوعی موجود است. این محصول معمولاً با کمک قیر مصنوعی یا قیر پالایشگاه ساخته می‌شود. با این حال‌، در نمونه‌های با کیفیت بالاتر و برای بهبود برخی از خواص مانند افزایش انعطاف پذیری‌، افزایش طول عمر‌، کاهش شکنندگی و غیره‌، از قیر یا گیلسونیت نیز در آن استفاده می‌شود. این امر امکان استفاده از این عایق را در شرایط متنوع تری در صنایع مختلف فراهم می‌آورد.

ایزوگام دمیده شده

نوع تولید شده به صورت دمیده روش قدیمی تولید است‌‌.‌‌ به همین دلیل‌‌‌‌،‌‌ کیفیت آن معمولاً کمی پایین‌ می‌آید و البته قیمت ایزوگام تولیدی به این روش نیز پایین است‌‌.‌‌ در این روش تولید‌‌،‌‌ ماده اصلی قیر دمیده است‌‌.‌‌ قیر دمیده نوعی قیر است که با دمیدن هوای گرم به مازوت یا روغن کوره تولید‌ می‌شود‌‌. بافت‌‌،‌‌ لایه آلومینیوم‌‌،‌‌ پودر تالک‌‌،‌‌ گونی پلاستیکی‌‌،‌‌ پلی استر‌‌،‌‌ کاه و مواد APP با درجه‌های مختلف کیفیت از دیگر قسمت‌های ایزوگام دمیده شده است‌‌.‌ که در کیفیت‌های مختلف ارایه می‌شود و همین تاثیر بسیاری روی قیمت ایزوگام دمیده دارد. دلیل پایین بودن کیفیت و دوام این محصول‌‌،‌‌ کمبود قیر تولید شده است‌‌.

5 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *