آسفالتکاری در شمیران

آسفالتکاری در شمیران با بهره‌گیری از افراد ماهر در کمترین زمان و با قیمت مناسب انجام می‌شود. شما می‌توانید هر نوع پروژه‌ی مربوط به آسفالتکاری را به ما بسپارید و هیچ‌گونه نگرانی از بابت مواد آسفالت استفاده شده و ماندگاری کار نداشته باشید.  آسفالت ماده‌ای است که در جوامع مدرن به عنوان اصلی‌ترین پوشش گذرگاه‌ها اعم از کوچه، خیابان، جاده، بزرگراه‌ها و غیره استفاده می‌شود. 

موارد استفاده‌ی آسفالت تنها به راه‌ها و خیابان‌ها ختم نمی‌شود. از آسفالت برای پوشش سطوح محوطه‌های برخی اماکن عمومی مانند مدارس، دانشگاه‌ها، پشت بام، پارکینگ و محوطه‌ی کارخانه‌ها و فرودگاه‌ها نیز استفاده می‌شود. علاوه بر این‌ها آسفالت به عنوان یک عایق رطوبتی در برخی امور ساخت‌ و ساز ساختمان‌های مسکونی و غیرمسکونی، امور سدسازی و موارد دیگر نیز کاربرد دارد. در ادامه به تعریف این ماده‌ی پر کاربرد و موارد استفاده‌ی آن خواهیم پرداخت.

آسفالتکاری در شمیران

اجرای آسفالت در شمیران

همانطور که می دانید در زمینه ی آسفالت کاری در شمیران در روش دستی، نحوه ی اجرای آسفالت و مهارت آسفالتکار و یا در روش مکانیزه علاوه بر موارد قبل، استفاده از ماشین آلات مدرن نیز تأثیر زیادی بر کیفیت آسفالت کاری خواهند داشت؛ از این رو با افتخار اعلام می داریم که در شرکت عایق نوین تمامی مراحل اجرای آسفالت در سطوح مختلف، توسط یک تیم آسفالتکار متخصص که دارای تجربه و مهارت بسیار بالایی در این حوزه هستند، اجرا می شوند. در این مجموعه علاوه بر استفاده از با کیفیت ترین مصالح و به روز ترین ابزار و تجهیزات آسفالت کاری، نهایت توجه و دقت لازم برای بالا بردن کیفیت پروژه، به کار برده می شود.

در این مجموعه ی موفق اجرای آسفالت در سطوح مختلف با بهترين كيفيت و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می گیرد؛ از این رو این مجموعه ی معتبر به عنوان پیمانکار رسمی اجرای انواع پروژه های آسفالتکاری در تهران برگزیده شده است و مجری انواع پروژه های آسفالت کاری، فروش و اجرای انواع آسفالت سرد، آسفالت گرم، تراشه های آسفالت و همچنین انواع دیگر عایق های رطوبتی نظیر ایزوگام و قیرگونی و … می باشد. بنابراین شما ساکنین محترم منطقه ی شمیران با توجه به سابقه ی موفق این شرکت، می توانید با اطمینان کامل پروژه های آسفالت کاری خود را در هر حجم کاری به این مجموعه بسپارید.

قیمت اجرای آسفالت کاری در شمیران

قیمت اجرای آسفالت کاری در شمیران، با توجه به عوامل مختلفی محاسبه می گردد. به عنوان مثال کیفیت مصالح و مواد اولیه ی آسفالت در برآورد این هزینه ها تأثیر زیادی دارد، به طوری که هر چه کیفیت مصالح مصرفی بالاتر باشد، هزینه ی نهایی آسفالتکاری نیز بیشتر می شود و بدیهی است که، به این ترتیب آسفالت اجرا شده نیز دارای عمر مفید طولانی تری خواهد بود. علاوه بر این مساحت سطح مورد نظر وبه عبارتی حجم کار نیز در تعیین هزینه ی اجرای آسفالت در سطوح مختلف تاثیرگذار است.

توجه به این نکته نیز ضروری است که اجرای پروژه تحت نظارت مهندسین متخصص در این زمینه و با استفاده از ابزار آلات و تجهیزات مدرن، در عین حال که موجب بالا رفتن کیفیت کار می گردد، به نوبه ی خود در هزینه های کلی نیز تاثیر دارد. از طرف دیگر به این نکته نیز باید توجه داشت که عدم داشتن تخصص کافی در اجرای پروژه، موجب به هدر رفتن مخارج به کار برده شده در اجرای آسفالت کاری می گردد و یا به علت استفاده از مصالح بی کیفیت و نا مرغوب، عمر آسفالت کاهش می یابد و حتی ممکن است پس از گذشت مدت زمان کوتاهی، موجب تحمیل هزینه های اضافی جهت تعمیر آسفالت شود. از این رو توصیه می شود که حتما پروژه های آسفالت کاری خود را به یک شرکت آسفالتکاری قابل اطمینان مانند مجمموعه ی عایق نوین که دارای سال ها تجربه ی موفق و تخصص بالا در زمینه ی آسفالت کاری سطوح مختلف می باشد، بسپارید.

زیرسازی آسفالت  در شمیران تهران

در هر پروژه‌ از آسفالت اجرای زیرسازی و آماده کردن سطح مهم و ضروری می‌باشد. در صورت عدم آماده‌سازی ممکن است روکش آسفالت ماندگاری زیادی نداشته باشد. به عبارتی اگر سطح را قبل از پخش کردن روکش آماده نکنید این امکان که آسفالت پس از مدتی کنده شده و خراب شود وجود دارد. آماده‌سازی سطح یا همان زیرسازی برای آسفالت را می‌توان هم به صورت دستی انجام داد و هم از طریق دستگاه‌ها و ماشین‌آلات قابل انجام است. در مورد قیمت آسفالتکاری در شمیران یا هر منطقه‌ی دیگری مراحل زیرسازی و نحوه‌ی انجام آن در محاسبه‌ی قیمت تمام شده‌ی کار تاثیر می‌گذارد.

شرکت عایق نوین که دارای سال ها تجربه ی موفق در زمینه آسفالت کاری در این منطقه می باشند، با دارا بودن سابقه ی درخشان اجرای بزرگ ترین پروژه های آسفالت کاری در تهران، به عنوان برترین پیمانکار پروژه های بزرگ آسفالت کاری در شمیران نیز شناخته شده است.

تمامی خدمات و محصولات ارائه شده توسط مجموعه ی عایق نوین در زمینه ی آسفالت کاری در شمیران، دارای بیمه نامه ی معتبر و ضمانت نامه می باشند تا اهالی محترم این منطقه در صورت لزوم بتوانند از خدمات پس از فروش این مرکز به صورت رایگان بهره مند شوند.

بله. این شرکت معتبر برای آسفالت کاری برخی از سطوح در این منطقه، مانند جاده ها، محوطه ها، باند فروگاه و … جهت مقرون به صرفه تر شدن هزینه های آسفالت کاری برای کارفرما، از تراشه های آسفالت درجه یک و با کیفیت استفاده می کند.

بله. همانطور که می دانید در زمینه ی آسفالت کاری، علاوه بر کیفیت مصالح مصرفی و مهارت آسفالتکار، یکی از عواملی که موجب بهبود کیفیت آسفالت کاری می گردد، اجرای زیرسازی مناسب می باشد. در همین راستا، این مرکز پیش از اجرای آسفالت کاری در سطوح مختلف، تمامی مراحل زیرسازی، تسطیح و شیب بندی سطوح را به طور کامل و بدون نقص انجام می دهد.

بله. این مرکز تمامی خدمات مربوط به آسفالت کاری در سطوح گوناگون، اعم از ترمیم رویه های آسفالتی را نیز توسط آسفالت کارهای مجرب خود، با بالاترین کیفیت و کارایی در این منطقه ارائه می دهد.

آسفالت چیست

آسفالت یک نوع روکش مناسب برای سطوح مختلف است که در جوامع نوین به صورت گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ماده از ترکیب قیر، شن و ماسه تشکیل شده است. می‌توان گفت آسفالت یکی دیگر از فرآورده‌های نفتی به شمار می‌رود و از دستاوردهای قرن 20 می‌باشد. تولید آسفالت در چندین شکل صورت می‌گیرد همچنین موارد کاربرد آسفالت نیز متنوع است که باید در هر مورد، از آسفالت مناسب استفاده شود تا بهترین بازدهی و نتیجه را داشته باشد. زمانی که آسفالتکاری در شمیران را به تیم ما بسپارید نسبت به پروژه‌ی شما مناسب‌ترین نوع آسفالت را انتخاب نموده و مورد استفاده قرار می‌دهیم.

انواع آسفالت و موارد استفاده‌ی آن

در حال حاضر معمول‌ترین آسفالت های مورد استفاده، آسفالت گرم، سرد و حفاظتی می‌باشد. هر کدام از این موارد کاربردهای ویژه دارند. در ادامه به تعریف مهم‌ترین انواع آسفالت و موارد استفاده‌ی آن‌ها خواهیم پرداخت:

آسفالت سرد (Cold MiX): 

این نوع آسفالت  یک محصول صنعتی- شیمیایی است که به صورت ترکیبی از قیر و سنگدانه تولید می‌شود و با نام تراشه آسفالت نیز شناخته می‌شود. در زمان تولید این نوع آسفالت گاهی قیر را گرم یا مرطوب می‌کنند اما تمامی مصالح دیگر باید حتما سرد و خشک باشند. این نوع آسفالت اگر با روش‌های اصولی تولید شده باشد می‌توان از آن در تمامی لایه‌های روسازی استفاده نمود. به عبارتی این نوع آسفالت هم در ترافیک سبک و هم ترافیک سنگین و حتی ترافیک خیلی سنگین کاربرد دارد.

آسفالت گرم:

 این نوع آسفالت ترکیبی از قیر گرم و سنگدانه‌های خرد و دانه‌بندی شده است که در کارخانه و با حرارت معین تولید می‌شود. و در همان حالت گرما گرم باید بر روی لایه و زیرلایه یا رویه‌های بتنی پخش و کوبیده شود. نوع مصرف و معیارهای طراحی آسفالت گرم، در اندازه و نسبت ترکیب مواد با یکدیگر مؤثر می‌باشد. آسفالت گرم را بدون هیچ گونه محدودیتی می‌توان در هر پروژه‌ای استفاده کرد. این نوع آسفالت قابل استفاده برای رویه راه‌ها و فرودگاه‌ها می‌باشد. همچنین در پشت بام‌ها نیز از آن استفاده می‌شود. آسفالتکاری در شمیران ممکن است شامل هر نوع پروژه‌ای باشد پس  برای هر پروژه، آسفالت مناسب انتخاب و به کار برده می‌شود.

 آسفالت حفاظتی:

این نوع آسفالت نیز کاربردهای مخصوص به خود را دارد. استفاده از آسفالت حفاظتی بیشتر برای غیرقابل نفوذ کردن سطح راه می‌باشد. آسفالت حفاظتی را می‌توان برای رویه آسفالت سطحی، افزایش مقاومت سایشی و لغزشی، آب بندی رویه راه و بهسازی راه و مواردی از این قبیل استفاده کرد. از مزایای آن نصب آسان و استفاده‌ی کمتر از دستگاه‌ها و ماشین‌آلات می‌باشد.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *