نصب ایزوگام روی دیوار

جهت نصب ایزوگام روی دیوار باید از تکنیک و عملیات خاصی برای این کار استفاده کرد چرا که یک سطح عمودی است و باید نصب آن حتماً به کمک نصاب ایزوگام کار با تجربه و فنی صورت پذیرد. ایزوگام ، این نوع عایق محافظتی پیشرفته، استاندار و مستحکم که در واقع برای مقاوم سازی و دوام ساختمان ها و همچنین پوشش دیواره های بیرونی منازل و ساختمان ها استفاده می شود، یک روش بسیار متناسب برای جایگزین قیرگونی در گذشته می باشد.

 قاعدتا توسط افراد ماهر در کم ترین زمان ممکن بر روی دیوار اجرا می شود. شرکت عایق نوین یکی از جمله نمایندگی های است که این کار را توسط بهترین اکیپ نصاب کاری که دارد، انجام می دهد. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در این باره با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

نحوه اجرای ایزوگام روی دیوار

برای اجرای ایزوگام روی دیوار همان طوری که گفته شد این کار توسط نیرو های نصاب ایزوگام کار با توجه به ارتفاع دیوار انجام می شود به این صورت که اگر دیوار شما ارتفاع زیادی داشته باشد از داربست و یا ارتفاع کم بدون داربست استفاده می کنند. البته توجه داشته باشید که این عملیات همواره بدین صورت نبوده و می توان به جای نصاب از دستگاه نصب ایزوگام روی دیوار نیز استفاده کرد.

نصب و راه اندازی ایزوگام روی دیوار با داربست

برای نصب و اجرای ایزوگام روی دیوار با داربست دقت کنید که اگر ارتفاع دیوار بیش از 3 متر بود، بهتر است جهت رعایت دستورالعمل های ایمنی از داربست و تخته استفاده کنید، ناگفته نماند که نصب ایزوگام روی دیوار را از بالا به پایین اجرا می کنند به گونه ای که پس از تمام شدن رول اول، رول دوم را به شکلی شروع می کنند که ده سانت روی رول قبلی بیفتد، تا بدین صورت سطح روی دیوار کاملا پوشیده شده و دیوار نم و نشتی ندهد.

نکات قبل از شروع نصب ایزوگام روی دیوار با داربست

  • در بستن داربست باید ایمنی کار را به خوبی رعایت کرد.
  • به منظور ایزوگام کاری دیوار سلامتی فرد نصاب نیز بسیار حائز اهمیت است، چرا که داشتن بیماری هایی نظیر سرگیجه و عدم حفظ تعادل برای آن ها خطرناک می باشد، به این علت که کسی که در ارتفاع کار می کند باید تمرکز و دقت بسیار بالایی داشته باشد تا دچار حادثه نشود.
  • جهت اجرای این کار، شما حداقل به دو نفر نیروی کار نیاز دارید چون که انجام آن به صورتی تک نفره بسیار خطرناک است.

نصب و راه اندازی ایزوگام روی دیوار بدون داربست و با استفاده از طناب

نصاب ایزوگام کاری که این کار را انجام می دهد، باید برای یک نصاب حرفه ای و متخصص در این زمینه باشد تا بتواند ایمنی و امنیت خود را تنها با استفاده از طنابی که به دور کمر خود بسته حفظ نماید. در روش نصب و راه اندازی ایزوگام روی دیوار بدون داربست و با استفاده از طناب نیز از بالا به پایین اجرا می شود، لازم به ذکر است که بدانید این روش نسبت به روش نصب با داربست دارای هزینه کمتری بوده و راحت تر به نظر می رسد.

نصب ایزوگام روی دیوار توسط دستگاه

برای اجرای عملیات نصب ایزوگام روی دیوار توسط دستگاه به نصب دو عدد ریل در بالا و پایین دیوار نیاز دارید تا از طریق اتصال دو کابل به آن ها دستگاه را به دیوار بچسبانید. دستگاه مورد نظر ما با استفاده از یک مجموعه و پنج موتور به صورت عمودی بر روی سطح دیوار حرکت می کند، به صورتی که با حمل رول های ایزوگام و یک مشعل به طور مدام ایزوگام را حرارت می دهد تا به دیوار بچسبند، و این دستگاه زمانی که انجام ایزوگام کاری یک ردیف را تمام کرد به مقدار عرض یک رول ایزوگام جا به جا شده و ردیف بعدی را برای اجرا شروع می کند.

شما می توانید برای نصب انواع ایزوگام مخصوص دیوار از بهترین متخصص ها و کلیه خدمات پخش و نصب ایزوگام عایق نوین بهره مند شوید، نمایندگی ما با کیفیت ترین نصب را با رعایت تمام نکات ایمنی به شما عزیزان ارائه می دهد.

مجموعه نکاتی که در هنگام نصب باید رعایت کرد

1.یکی از جمله نکات بسیار مهمی که در هنگام نصب ایزوگام باید رعایت کرد این است که اجرای این عایق حتماً باید در هوای خشک و نسبتاً گرمی انجام شود، چرا که در هوای سرد به علت رطوبت موجود ایزوگام چسبندگی لازم را ندارد.

2.توجه داشته باشید که سطوح سرامیکی، چوبی و فلزی مناسب نصب ایزوگام نبوده، به این دلیل که سطوح آهنی در هوای گرم و سرد منقبض و منبسط می شوند، سطوح چوبی امکان دارد باد کرده و یا قسمتی از آن دچار خوردگی شده باشد از این رو چسبندگی لازم را نداشته، بنابراین اجرای ایزوگام بر روی آن ها استحکام کافی را نخواهد داشت.

3.در نظر داشته باشید که سطوح بتنی و سیمانی مناسب ترین سطح برای چسباندن یک ایزوگام با طول عمر مفید و بازدهی بالا می باشد.

4.مکانی که قرار است ایزوگام شود باید هیچ گونه آلودگی و گرد و خاک نداشته باشد و  به خوبی تمیز شده و همچنین اگر بر روی دیوار ناهمواری وجود داشته باشد، باید قبل از نصب ایزوگام  آن را برطرف کرد.

5.چنانچه هم قصد چسباندن ایزوگام جدید را بر روی ایزوگام قبلی دارید، برای چسبندگی بهتر لازم است که قسمت فلزی و آلومینیومی ایزوگام زیرین را جدا و یا زخمی نمایید.

شرکت عایق نوین این اطمینان را به شما می دهد که تمام نکات ایمنی ذکر شده در بالا را به طور کامل رعایت خواهد کرد. چرا که کلیه خدمات خود را همراه با ضمانت و بیمه نامه ی کتبی به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد.

انواع ایزوگام جهت نصب روی دیوار

  • فویل دار: برای تمامی سطوحی که در معرض مستقیم تابش نور خورشید قرار دارند، استفاده از ایزوگام فویل دار مناسب می باشد.
  • ساده
  • طرح دار: شما می توانید برای داشتن نمای ظاهری زیباتر از ایزوگام طرح دار استفاده کنید.

ویژگی های نصب ایزوگام روی دیوار

  • با نصب ایزوگام بر روی دیوار های ساختمان خود می توان از هدر رفتن انرژی سرمایی و گرمایی داخل ساختمان جلوگیری کرد.
  • زمان کمی برای نصب این نوع ایزوگام کاری لازم است.
  • هزینه ی ایزوگام در مقایسه با بسیاری از روش های عایق کاری دیگر کمتر و بهینه تر می باشد.
  • اجرای ایزوگام برخلاف عایق های رطوبتی قدیمی دارای نصبی بدون خطر و آلودگی می باشد.

هزینه نصب و راه اندازی ایزوگام روی دیوار

هزینه نصب و راه اندازی ایزوگام روی دیوار به عوامل زیادی از جمله: نوع ایزوگام مصرفی استفاده شده، سختی کار، زیر سازی، تعمیرات و کنده کاری های مورد نیاز بستگی داشته و متغیر می باشد. شما عزیزان می توانید با مشاوره گرفتن از مشاوران ما در مرکز پخش و نصب شرکت عایق نوین از قیمت نصب این نوع عایق کاری مطلع شوید.

بهترین ایزوگام برای اجرا بر روی دیوار ساختمان

بهترین ایزوگام برای اجرا بر روی دیوار ساختمان شما یک نوع ایزوگام پلیمری است که به دو صورت تک لایه و دو لایه در طرح ها و مدل های مختلف موجود می باشد.توجه به این نکته لازم است که شما ایزوگام را برای دیوار های داخلی و یا بیرونی ساختمان خود می خواهید، به طوری که اگر دیوار داخلی را بخواهید عایق کاری کنید بهتر است از ایزوگام های تک لایه استفاده کنید

چون در برابر نور مستقیم خورشید قرار نداشته و فقط یک عایق رطوبتی می باشد، ولی چنانچه بخواهید دیوار های بیرونی ساختمان خود را ایزوگام کاری نمایید لازم است که از ایزوگام دو لایه پلیمری برای این کار استفاده کنید زیرا علاوه بر رطوبت تا حد بسیار زیادی در برابر تابش نور مستقیم خورشید نیز مقاومت دارد.

نصب ایزوگام روی دیوار ساختمان ها در تهران

عایق کاری دیوار های ساختمان به منظور جلوگیری از پوسیدگی و عدم نفوذ نم و رطوبت در دیوار های ساختمان می باشد. شما می توانید برای نصب ایزوگام روی دیوار ساختمان ها در تهران از مجموعه نصاب کار مجرب عایق نوین استفاده کنید، این مرکز ارزان ترین قیمت نصب را برای شما در نظر گرفته است.

کارشناسان این شرکت با نصب بهترین و مرغوب ترین ایزوگام برای دیوار در سریع ترین زمان ممکن و همچنین حفظ کیفیت و کارایی عایق مورد نظر ضمانت نامه 10 ساله را به مشتریان خود ارائه می دهند.خدماتی که این نمایندگی در جهت یک عایق بندی با کیفیت و تخصصی برای شما در نظر گرفته عبارتند از نصب ایزوگام روی دیوار، لکه گیری ایزوگام ، مشاوره و مناسب ترین قیمت و … می باشند.

اجرای ایزوگام روی دیوار در کلیه مناطق کرج

اجرای ایزوگام روی دیوار در کلیه مناطق کرج توسط نمایندگی عایق نوین به بهترین شکل ممکن امکان پذیر می باشد.انتخاب مناسب ترین عایق رطوبتی برای دیوار با توجه به ضخامت و وزن رول ایزوگام صورت می پذیرد. این عملیات از جمله خدمات ما در این مرکز می باشد و شما عزیزان می توانید با خیالی آسوده و مطمئن از دوام و کیفیت کار با مرکز ما تماس گرفته و پس از دریافت بهترین مشاوره، کار اجرای عایق را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از ما دریافت نمایید.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *