ایزوگام در گلشهر

نصب ایزوگام در گلشهر

ایجاد عایق پوششی و ضد رطوبتی در ساختمان ها امری ضروری است. استفاده از ایزوگام مرغوب و با کیفیت و نصب آن به روش صحیح و اصولی حفاظ پوششی مطمئنی در برابر نفوذ رطوبت خواهد بود. عایق نوین در نظر دارد با نصب ایزوگام در گلشهر و سایر شهرستان های استان تهران خدمات نوین و شایسته ای عرضه بدارد. تاریخچه استفاده از ایزوگام در ایران تقریباً به نیم قرن می رسد. در ادامه مطلب به پیشینه تولید و نصب ایزوگام در ایران می پردازیم.

 

پیشینه ایزوگام در ایران

در گذشته های دور در ایران برای پوشش سقف های ساختمان ها و به نوعی برای عایق بندی آن از کاه گل استفاده می کردند. در سال 1350 شرکت ایزوران تأسیس شد. هدف این شرکت تولید الیاف شیشه برای عایق بندی از نوع حرارتی و برودتی بود. این شرکت به کمک متخصصین آلمانی توانست به این فناوری دست پیدا کند. در این سال ها بود که عایق بندی رطوبتی بناها با آسفالت و قیرگونی صورت می گرفت. پس از آن که شهرنشینی گسترش یافت و به تبع ساختمان سازی افزایش پیدا کرد، این نتیجه حاصل شد که عایق بندی به روش سنتی را باید کنار گذاشت و به دنبال گزینه ای بهتر با کیفیت بالاتر و نصب سریع و راحت باشند. به همین منظور در سال 1354 بود که شرکت ایزوران به تولید انواع مختلفی از عایق های رطوبتی به نام ایزوگام دست زد. در این میان برای آموزش های بیشتر متخصصینی به کشور ایتالیا فرستاده شدند. این شرکت موفق شد ظرفیت تولید ایزوگام را به سه میلیون متر مربع در سال برساند. ماشین آلات پیشرفته تولید عایق های رطوبتی از ایتالیا به ایران وارد شد. خرید و راه اندازی این تجهیزات، تولید و بهره برداری را بسیار افزایش داد. در سال های بعد، شرکت خط تولید خود را در شهرستان دلیجان گسترش داد. این شهرستان در تولید ایزوگام بومی سازی شده و به قطب آن در ایران تبدیل شد. این شرکت حجم تولیدات خود را بالا برد و به این ترتیب شهرستان دلیجان به عنوان شاخص معتبر در تولید ایزوگام شناخته شد.

 

ایزوگام در گلشهر-عایق نوین

 

امروزه عایق بندی و ایزولاسیون پشت بام ها، دیوارها، سرویس ها و… با عایق رطوبتی صورت می گیرد. استفاده از عایق های رطوبتی ایزوگام عمر ساختمان ها را افزایش می دهد. عایق های ایزوگام در برابر یخ زدگی در دمای زیر 40 درجه سانتی گراد و نیز در برابر گرمای شدید تا 130 درجه نیز مقاوم و پایدار است. عایق های ایزوگام به راحتی در تمامی محیط ها قابلیت اجرا دارد. با انتخاب یک ایزوگام مرغوب و با کیفیت می توان عایق بندی مطلوب و مطمئن در ساختمان و مکان های مورد نظر انجام داد.

 

خدمات ایزوگام در گلشهر

نصب و خدمات ایزوگام در گلشهر و دیگر شهرستان های تهران با برترین برندهای ایزوگام و با کیفیتی تضمین شده توسط اکیپ حرفه ای و نصاب های مجرب در مجموعه عایق نوین صورت می پذیرد. عایق کاری سطوح، لکه گیری و ترمیم کردن ایزوگام در پشت بام ها، اجرای ایزوگام یک لایه و دو لایه، فویل دار و بدون فویل برای مصارف گوناگون با قیمت مناسب در کلیه سطوح منازل، کف آشپزخانه، دیوار، استخر، جکوزی و… را از ما بخواهید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.